Кожна наречена тисячі разів уявляла собі ідеальну весілля. Це хвилюючий день і особливо важлива подія в житті, тому виглядати свіжо і красиво на пам’ятних фотографіях і відео & mdash; один з головних пріоритетів на весіллі. І якщо з сукнею, зачіскою та макіяжем можна відносно швидко визначитися і створити ідеальний образ, то з особою і станом шкіри необхідно все вирішити заздалегідь.

Багато наречених переживають, що їх обличчя виглядає недостатньо свіжо і підтягнуто. До того ж, на перший план часто виходять переживання з приводу певних рис обличчя & mdash; губ, скул або прояви невеликих зморшок. & nbsp;

Немає нічого дивного в тому, щоб внести невеликі зміни в свою зовнішність перед такою важливою подією, як весілля. Зараз більшість процедур по омолодженню особи і корекції його рис проходять швидко і безболісно, ​​тому їх можна розглядати як ще один рутинний етап підготовки до торжества.

Топ-3 процедури для особи, які роблять перед весіллям

Лікарі-косметологи часто працюють з нареченими, які хочуть трохи освіжити зовнішність перед весіллям. Найчастіше для омолодження обличчя вони виконують такі процедури:


  1. Ботулінотерапія. Ін’єкції Диспорта допомагають розгладити мімічні зморшки і позбутися від ранніх ознак старіння. Завдяки властивості ботулотоксину розслабляти м’язи в зоні уколу, з його допомогою можна позбутися від носогубних і носо-сльозних складок, зняти напругу з м’язів лоба при надмірно активної міміці. Ефект після ін’єкції Диспорта або іншого препарату ботулотоксину настає за кілька годин після процедури і досягає піку на другому тижні після неї.

  2. Контурна пластика. Введення філерів зробить овал обличчя більш симетричним і додасть шкірі сяйва. Найпоширеніше застосування гіалуронових філерів & mdash; корекція форми губ, ринопластика і корекція скул. Ці процедури допомагають зробити зовнішність гармонійніше, не порушуючи при цьому природні пропорції обличчя. Наприклад, контурна пластика скул відмінно розгладжує дрібні зморшки і робить шкіру в цій зоні більш пружною, сяючою. Уколи краси в шию позбавлять від & ldquo; кілець Венери & rdquo; і підтягнутий шкіру, а контурна ринопластика прибере горбочок на носі і виправить асиметрію крил.

  3. Плазмоліфтінг . Ця методика використовує власну плазму пацієнта для омолодження шкіри і розгладження зморшок. Очищена плазма виділяється центрифугуванням з попередньо заборонений у пацієнта в невеликій кількості крові і послідовними ін’єкціями вводиться в зону ліфтингу. Процедура помітно підтягує шкіру, усуває дефекти її рельєфу і в цілому освіжає вид.


Наскільки заздалегідь потрібно робити омолоджуючі процедури перед весіллям?

Кожна процедура має свій відновний період, який в залежності від особливостей вашої шкіри може тривати від кількох днів до двох тижнів. Крім того, ефект деяких процедур проявляється не відразу, а через тиждень або навіть місяць після них. З цієї причини приймати рішення про записи до косметолога треба хоча б за два місяці до весілля, щоб мати в запасі достатньо часу.

Так, максимальний ефект від плазмоліфтінга проявляється вже через тиждень або півтори після першої процедури. Для ботулінотерапіі характерно прояв бажаного ефекту протягом однієї або двох тижнів. Відновлювальний період після контурної пластики також триває сім-десять днів з усіма стандартними для нього обмеженнями, а максимальний ефект спостерігається вже через тиждень і зберігається на кілька місяців. При цьому через тиждень після першої процедури ви можете оцінити результат і зрозуміти, чи потрібно додаткове введення філлера. & Nbsp;

*На правах реклами