Здобути роботу в такий нестабільний і складний час, як той, у якому ми живемо з пандемією, — непросте завдання. Але у тих, хто шукає вакансію та готує себе, шансів на успіх, безумовно, більше. На постійно мінливому і дедалі динамічнішому ринку праці попит на кваліфікованих фахівців, готових працювати з новими вимогами, процесами та технологіями, високий навіть у розпал кризи і має продовжувати зростати у постпандемічний період. Іншими словами, на ринку є здібності! Вам просто потрібно підготуватися до них, і пошук вакансій повинен бути вашим пріоритетом. В цьому курси Frontend у Києві можуть вам допомогти, пропонуючи якісну кваліфікацію за доступною ціною та низку інших переваг.

Переваги онлайн-курсів для працевлаштування

Щоб пройти онлайн-курс, все, що потрібно професіоналу, це комп’ютер/мобільний телефон і доступ в Інтернет. Він сам вибирає, як і коли вчитися, і може встановлювати власний темп навчання.
Онлайн-курси є ідеальною альтернативою кваліфікації для працівника, який шукає роботу та не може втрачати час, надаючи більше свободи, гнучкості та допомагаючи оптимізувати час. Все за дуже доступною ціною!

І це лише одна з багатьох переваг та привілеїв, які може запропонувати онлайн-кваліфікація. Подивіться інші:

1. Доступні ціни

Головною перевагою онлайн-курсів перед традиційними варіантами кваліфікації, безперечно, є ціна. Курси на місці коштують дорого і також пов’язані з низкою непрямих витрат, таких як транспорт, реєстрація, харчування та навчальні матеріали, серед іншого. Це робить їх майже недоступними для більшості безробітних, яким необхідно відкладати кошти, щоб прогодувати себе в період відсутності роботи.

З іншого боку, в онлайн-курсі професіонал платить фіксовану суму та практично не має накладних витрат, отримуючи довічний доступ до контенту, щоб вчитися, як, коли та де він хоче.

2. Навчайтеся з будь-якого місця, навіть офлайн

Ще однією великою перевагою онлайн-курсів є величезна свобода та легкість навчання працівника.

Адже крім гнучкого графіка, мобільного телефону та інтернету він може навчатися з будь-якої точки світу!

Таким чином, час, який зазвичай втрачається в автобусі, метро та чергах, можна використовувати для навчання, і працівникові не потрібно жертвувати такою значною частиною свого вільного часу або навіть припиняти тимчасову роботу, щоб продовжити навчання.

Крім того, багато програм, веб-сайти та платформи курсів пропонують можливість завантаження контенту для автономного доступу. Так що для навчання навіть не потрібний інтернет: достатньо мобільного телефону і можна вчитися з будь-якої точки планети!

3. Оновлений контент

Як ми бачили, ринок праці та професії розвиваються швидкими темпами та вимагають від працівників постійного оновлення своїх знань та навичок.

Велика проблема з традиційними курсами в цьому сенсі полягає в тому, що через саму структуру вони страждають, щоб встигати за всіма змінами та трансформаціями у потрібному темпі. І при цьому багато разів студент уже закінчує застарілий курс і потребує додаткової кваліфікації.

В онлайн-курсах, оскільки платформа динамічна, вчителі та інструктори можуть публікувати новий контент при необхідності. А професіонал може отримати нові кваліфікації ще до того, як вони стануть затребуваними компаніями.

До цього одним із основних негативних моментів для онлайн-курсів була відсутність довіри з боку компаній, які завжди були схильні не дуже цінувати цей тип кваліфікації. Проте в останні роки це перестало бути табу для ринку праці, і сьогодні компанії вже цінують цей тип курсів так само, як і традиційні, а в деяких випадках навіть більше.

Таким чином, ви можете бути впевнені, що сертифікати будуть мати велике значення у вашому резюме!

*На правах реклами