Перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями, що мають проблеми з пересуванням – задача, що може бути виконана виключно спеціалістами. Адже коли мова йде про тяжко хворих людей, що не мають можливості самостійно пересуватися, для того аби дістатися, наприклад, до лікарні, їм потрібна стороння допомога. На щастя, існує спеціальна послуга – перевезення лежачих хворих у Львові. Тож за потреби ви можете звернутися за допомогою у цьому непростому питанні.

Як і чому може з’явитися необхідність у перевезенні хворої людини

Розглянемо приклад, коли необхідно доправити до лікарні людину похилого віку, що має перелом шийки стегна. Така людина не спроможна зробити навіть двох кроків, частіше за все не може сісти та відчуває досить сильні болі. Яким же чином має бути організовано перевезення у цьому випадку?

Перше, про що варто попіклуватися – перенос хворої людини до автомобіля. Робити це мають спеціально навчені люди, що можуть безпечно транспортувати хворого, не завдавши йому додаткової шкоди.

Що ж стосується безпосередньо перевезення, то робота починається ще на етапі планування маршруту. Важливо, аби дорога була продумана до дрібниць, і до уваги були взяті такі аспекти, як якість дорожнього покриття, довжина маршруту, наявність заторів на дорогах. Незважаючи на те, що усі спеціалізовані автомобілі обов’язково оснащені додатковою амортизацією для зменшення чутливості пацієнта на нерівних ділянках дороги, краще уникати надто великої тряски під час подорожі.

Фото: https://medical-car.com/perevezennya-lezhachih-hvorih-lviv/

Велика увага приділяється і фіксації пацієнта в автомобілі на час поїздки. Адже при будь-якому захворюванні недопустимо, аби людина випадково впала та травмувалася. Тож сучасні автомобілі оснащені спеціальними перевізними ліжками, що дозволяють надійно фіксувати лежачих хворих.

Заздалегідь варто оговорити і наявні у хворого проблеми зі здоров’ям. Великий асортимент ліків та обладнання дозволяє надати пацієнту майже будь-яку підтримку на час транспортування. Головне, аби лікарі мали актуальну інформацію про стан здоров’я пацієнта та могли підготовитися. Хоча варто зауважити, що досвід їх роботи дозволяє їм ефективно вирішувати будь-які задачі і в реальному часі.

Підводячи підсумок, можна сказати, що замовлення послуги транспортування хворої людини дозволяє його родичам безпечно та безболісно відвезти людину у лікарню, реабілітаційний центр або інший спеціалізований заклад.

*На правах реклами