Для створення гармонійного інтер’єру у ванній широко використовується кахель. Він представлений великим вибором колекцій, буває однотонним та різнобарвним, з малюнком. Цей матеріал повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормативам та є екологічно безпечним.

Польська керамічна плитка на ванну кімнату від компанії «Opoczno» відома у всьому світі завдяки європейській якості та величезному асортименту. Вона випускається за новими технологіями з високоякісної сировини. Продукція поставляється до багатьох країн, гарантується оригінальність та надійність.

Вибір кераміки для ванної кімнати

При покупці кераміки для ванної слід звернути увагу не тільки на популярність бренду та вартість, але й низку інших важливих критеріїв. До них відносять:

  • тип;
  • розмір;
  • колір;
  • цільове призначення;
  • експлуатаційні властивості.

Залежно від типу поверхні розрізняють кахель із матовою, глянсовою, рельєфною поверхнею. Глянцева (глазурована) має гладке та блискуче покриття, але за нею потрібен ретельний догляд, тому що помітні сліди від бризок води.

На матовій поверхні менше видно сліди, вона не блищить та має неслизьке покриття. Тому найчастіше використовується для укладання на підлогу. Рельєфна кераміка виглядає ефектно, вона має шорстку поверхню, за якою складніше доглядати.

При покупці кахлю важливо звернути увагу на розмір (стандартний, маленький, великий). Для цього потрібно враховувати площу кімнати, тому що можна візуально збільшити або зменшити простір.

Ще одним важливим критерієм вибору є ступінь стійкості плиткового матеріалу до механічних пошкоджень, впливу вологи, температурних перепадів та засобів для чищення. Для ванної краще купувати плитку з низьким коефіцієнтом водопоглинання та високим класом зносостійкості.

При виборі кольору слід також враховувати площу кімнати. Наприклад, світла кераміка збільшує візуально простір, тому підходить для невеликих приміщень. Темна насичена плитка навпаки візуально зменшити приміщення та використовується у просторих ванних кімнатах.

Особливості укладання плитки

Перед монтажем слід дізнатися докладніше про те, як правильно класти плитку та які матеріали для цього використовуються. За відсутності досвіду та інструментів роботу краще довірити професійним майстрам.

Від якості укладання безпосередньо залежить довговічність та надійність декоративного покриття. Необхідно дотримуватись загальних правил. Слід виконати ретельну підготовку та гідроізоляцію поверхні, очистити її від пилу та забруднень.

Перед укладанням необхідно скласти план розкладки, що допоможе скоротити витрати та псування матеріалу. Для кріплення застосовуються різні способи, при цьому клей може наноситися на зворотний бік плитки, саму поверхню або кахель та стіни/підлогу одночасно. Важливо після остаточного висихання клею виконати якісне затирання міжплиткових швів, використовуючи спеціальні склади.

*На правах реклами