На думку деяких експертів з раку простати, чоловікам слід включати до раціону певні продукти, які допомагають підтримувати хороше здоров’я передміхурової залози.

Рак передміхурової залози (простати) є найпоширенішим видом раку у чоловіків. На думку деяких експертів, правильне харчування може допомогти зменшити ризик розвитку цього захворювання, повідомляє Express. В інтерв’ю виданню кілька фахівців з раку простати розповіли, які продукти можуть допомогти покращити чоловіче здоров’я.

Зокрема, помідори можуть бути корисними для запобігання раку передміхурової залози.

На користь томатів для чоловіків вказав лікар загальної практики доктор Пол Еттінгер.

«Помідори та лікопін, що містяться в шкірці помідорів, діє як антиоксидант, і можуть бути корисними для профілактики раку передміхурової залози».

Університетом Каліфорнії було встановлено, що дві порції томатного соусу на тиждень (не кетчупу) були пов’язані з 20-відсотковим зниженням ризику прогресування раку простати. Вчені, які проводили дослідження, заявили, що помідори є хорошим джерелом антиоксиданту лікопіну, який нейтралізує вільні радикали та зменшує окисне ушкодження клітин.

Фахівці рекомендують вживати приготовані томатні продукти щонайменше двічі на тиждень. За їх словами, приготування помідорів у невеликій кількості олії збільшує всмоктування лікопіну в порівнянні з сирими помідорами або томатним соком.

Інші продукти проти раку простати. Прихильність до здорового способу життя у чоловіків пов’язана з 45-відсотковим зниженням ризику розвитку летальної форми захворювання. Це показало недавнє дослідження, проведене Brigham and Women’s Hospital та опубліковане в журналі European Urology. Вчені констатують, що потенційно знизити ризик розвитку раку простати здатні гранати, цвітна капуста, білокачанна капуста, броколі, бобові.

Загалом чоловікам важливо не мати надмірної ваги чи ожиріння – ці фактори роблять вищим ризик розвитку раку простати.