Якщо ніс закладений і з’являється кашель з мокротою, то прийшов час очищати організм за допомогою протизапальних продуктів!

Слиз виробляється в організмі в якості захисного механізму від токсинів, вірусів і бактерій, а також захищає клітини дихальної, шлунково-кишкової, сечостатевої, зорової і слухової систем у людини.

Таким чином, хоча слиз відіграє важливу роль в наших повсякденних функціях організму, коли ви починаєте помічати його існування, захисні сили організму борються проти чогось, і вам пора допомогти їм позбутися від нього.

Наступні 5 протизапальних продуктів допомагають зменшити слиз в організмі і відновити баланс вашого тіла.

Продукти, які зменшують слиз

1. Насіння гарбуза

Традиційна китайська медицина використовує насіння гарбуза, оскільки вони допомагають регулювати потік надлишку слизу. Чи є це гарною порадою чи ні, це залежить від ваших власних проб і помилок. Але при їх вживанні не можна щось втратити, оскільки насіння гарбуза несуть багато інших переваг для здоров’я.

2. Цибуля

В одному дослідженні доведено, що кверцетин, з’єднання, виявлене в цибулы, може допомогти при алергічних запальних захворюваннях. На додаток до зменшення запалення кверцетин також виявив потенціал для лікування хронічних респіраторних захворювань шляхом ослаблення утворення слизу.

3. Імбир

Було доведено, що імбир посилює реакцію імунної системи на запалення, пов’язане з астмою. Імбир є панацеєю всіх видів і потужним детоксикуючим засобом, що усуває дисбаланс, який призводить до перевантаження слизом в організмі. Це детоксикатор і діє дуже ефективно.

4. Ананас

Плід ананаса може бути грубим зовні, але він має солодкі переваги під шкірою. Бромелайн ананаса зменшує слиз горла. Його зазвичай використовують як метод після операцій на горлі і пазухах, щоб позбутися від слизу.

5. Агар

Агар — це водорість, яка допомагає зволожити сухість, розчиняє мокротиння і слизу в горлі, а також допомагає зміцнити кишечник.