Масаж не тільки втамовує тактильний голод, сприяє психічному розслабленню, але й лікує, відновлює, справляє профілактичний вплив на організм. Кінцевий результат конкретного сеансу залежить від технік масажу, які використовує майстер. Рецептори шкіри, рефлекторних точок сприймають характерні зовнішні подразнення та спрямовують потік імпульсів до нервової системи. Ці імпульси стимулюють або пригальмовують діяльність нервової системи, що покращує діяльність всього організму загалом.

Майстри Інституту вертебрології та реабілітації спеціалізуються саме на лікувальних методах, допомагають відновити здоров’я та запобігти недугам. Пропонуємо записатися на консультацію лікаря та лікувальний масаж на сайті IVR.ua.

Різновиди процедури

Вважається, що є чотири основні види масажу: спортивний, лікувальний, гігієнічний та косметичний. Проте цей поділ досить умовний. До того ж існує поділ за методом, що використовується (вібраційний, сегментарний тощо), за областю впливу (ніг, рук, спинний тощо). У різних країнах склалися свої традиції використання технік, тому розрізняють фінський, шведський, тайський, бірманський та інші масажі.

Професійний лікувальний призначається тільки після консультації лікаря на основі встановленого діагнозу. Процедура також має свої різновиди:

  1. Класичний лікувальний масаж — це процедура, що охоплює всі або більшість ділянок тіла (шия, спина, руки, ноги).
  2. Зональний спрямований лише на одну ділянку тіла. Наприклад, лікувальний масаж ніг, рук, голови.
  3. Мануальний масаж вважають складовою мануальної терапії, що спрямована на корекцію хребта. Він допомагає впоратися з болями та захворюваннями спини. В клініці IVR використовують авторський метод «короткого важеля», який дозволяє дбайливо та обережно «розблокувати» проблемні сегменти хребта.

Массаж, Плечо, Человек, Релаксация, Классический Массаж

Протипоказання

Процедуру не можна застосовувати в разі:

  • гострого болю;
  • гострого запалення;
  • сильного спазму м’язів;
  • свіжої травми хребта;
  • онкологічних захворювань;
  • інфекційних хвороб.

Це не вичерпний перелік протипоказань для лікувального масажу. У кожному конкретному випадку лікар визначає допустимість процедури, метод, тривалість курсу.

Массаж, Плечо, Релаксационный Массаж, Релаксация, Боль

Додаткові корисні речі

Для посилення ефекту від процедури майстер може використовувати спеціальні масажні олії. Вони не тільки забезпечують необхідне ковзання рук по поверхні тіла, але й посилюють терапевтичний вплив процедури. Натуральні активні компоненти, що входять до складу олій, знімають запалення, знижують біль, посилюють кровообіг на оброблених ділянках. Додатково використовується протизапальний крем або мазь.

Відчути на собі лікувальну дію процедури від майстрів Інституту вертебрології та реабілітації можуть мешканці Києва, Львова, Івано-Франківська. Філії клініки знаходяться і в інших великих містах України.

*На правах реклами