Виявилося, що більшість людей постійно живуть в небезпечному стані, навіть не підозрюючи про це.

Американські вчені з’ясували, що близько 70% населення країни постійно відчувають дефіцит необхідних вітамінів і мікроелементів. При цьому, дієти, які призначаються для зниження ваги, часто ще більше погіршують ситуацію.

Як вважають фахівці, регулярне поповнення запасів вітамінів і мінералів допоможе істотно знизити ризик розвитку багатьох хронічних захворювань, раку, а також пом’якшити наслідки вікових змін організму.

Але справа в тому, що у більшості людей постійно спостерігається дефіцит тих чи інших вітамінів і мінералів. Коли корисних речовин мало, організм пускає всі наявні запаси на найнеобхідніші функції і підтримання репродуктивної системи. Всі інші органи при цьому відчувають дефіцит. В результаті виникають різні неполадки, і організму стає складніше справлятися з впливом шкідливих факторів.

Багато хто вважає, що найбільше корисних речовин міститься в свіжих фруктах і овочах, але це не зовсім вірно. Вони дійсно дуже корисні, але в них немає деяких нутрієнтів, які можна знайти, наприклад, в злаках, м’ясі, молоці. Тому раціон повинен бути різноманітним і продуманим .

Але, як показує практика, навіть у тих, хто дотримується здорового раціону, часто буває дефіцит вітамінів і мінералів. Почасти це пов’язано з тим, що врахувати всі фактори і вірно розрахувати кількість необхідних продуктів майже неможливо. Тому фахівці радять приймати нутрієнти додатково, у вигляді біодобавок.

Варто пам’ятати, що надлишок вітамінів також шкідливий, як і недолік. Тому перед тим, як почати приймати вітаміни, зверніться до лікаря, щоб з’ясувати, яких вам не вистачає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК УНИКНУТИ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ЗАХВОРЮВАНЬ XXI СТОЛІТТЯ

ПРОДУКТИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗАПОБІГТИ ОНКОЛОГІЇ