Зміна раціону від антиоксидантів до омега-3 жирних кислот може допомогти «звести до мінімуму» випадання волосся.

Між інтенсивним укладанням волосся та захворюваннями можуть бути різні тригери випадання волосся. На жаль, ваша дієта може бути гострим мечем і в цьому процесі. Нестача певних поживних речовин може спровокувати надмірне випадання волосся, але, за словами експерта, деякі продукти, на щастя, можуть допомогти.

Однією з основних причин випадання волосся є дієта, в якій не вистачає правильних поживних речовин, щоб волосся виглядало і відчувало себе здоровим, пише Express.

Антиоксиданти

Включіть продукти, багаті на антиоксиданти, які допомагають боротися з вільними радикалами, зменшують запалення шкіри голови і мінімізують випадання волосся.

Вітаміни

Від вітаміну B12 до дефіциту вітаміну D брак основних поживних речовин може позначитися на вашому волоссі. Листова зелень, така як шпинат, багата на антиоксиданти від вітамінів від А до С і важлива для росту волосся.

Білок

«Волосяні фолікули в основному складаються з білка, тому дієта, багата на білок, корисна для підтримки росту волосся. Яйця — відмінне джерело білка та біотину, яке необхідне для виробництва кератину — білка для волосся, що сприяє зростанню».

Іншими відмінними джерелами макронутрієнтів є сир, бобові, йогурт, цільнозерновий хліб, тофу, риба, м’ясо та горіхи.

Omega-3

Жирні кислоти омега-3, пов’язані зі зростанням волосся, можна знайти у жирній рибі, такій як оселедець та лосось, які також містять вітамін D.