Якщо ви вирішили купити постільну білизну, не беріть перший комплект, який потрапить до рук. Адже важливо, щоб спальні речі були якісними – тільки тоді вони зможуть забезпечити належні умови для здорового та приємного відпочинку. 

Вимоги до постільних комплектів 

Речі для сну високої якості повинні мати певні характеристики. 

  • Екологічність. Важлива властивість, на яку варто звертати увагу в першу чергу, особливо людям з дуже чутливою шкірою.
  • Гігроскопічність. Краще, якщо тканина добре поглинає вологу та при цьому швидко віддає її у повітря. Так білизна буде залишатися сухою навіть у спекотні дні або при підвищеному потовиділенні.
  • Повітропроникність. Забезпечуючи ефективний повітрообмін між тілом та навколишнім середовищем, постільна білизна, як і якісна ковдра, створює оптимальний мікроклімат для затишного відпочинку у будь-яку пору року.
  • Антистатичність. Важливо, щоб матеріал не накопичував статичну електрику, яка негативно впливає на здоров’я людини.
  • Зносостійкість. Оскільки постільна білизна використовується щодня, то вона повинна бути міцною, зберігати форму та переносити механічний вплив.
  • Невибагливість у догляді. Завдяки стійкості до забруднень білизна довше залишається чистою та свіжою. Відсутність особливих вимог до прання спрощує догляд, а мала зминаємість речей позбавляє необхідності їх прасування. 

LmWrdainEenJrh8fM5DEieVYYYTa4TgI1E47wVz7_GeNvNhOpcMBQ6G1JKfN9YBjIDWWOkRJgnwdpEstsiUWyuofP9KNAtzxiHEurx4uCTXCK1Zw42jk_9mSAA6qboGAS1e7ELtXVgKQrcZ9lLGazT3g009rVWA7tEJi417wHsSL4AuF7_FYEwYk9YwbAg

Фото https://podushka.com.ua/. Постільна білизна Plain Kiremit-Siyah

Якщо дизайн постільної білизни передбачає наявність малюнків, то насиченість відтінків повинна бути майже однаковою з лицьового та виворітного боку. Це свідчить про гарну якість комплекту – його елементи не полиняють під час прання та збережуть презентабельний вигляд на протязі довгого часу. Якщо ви у пошуках дизайнерських наборів з авторським принтом – такі є на сайті podushka.com.ua

Як вибрати якісну постільну білизну? 

Пошук комплекту гідної якості займе небагато часу, якщо взяти до уваги кілька рекомендацій. 

  1. Натуральність – гарантія відсутності алергії та подразнення шкіри. Тому звертайте увагу на склад тканини. Необов’язково матеріал повинен бути природним (бавовна, шовк, бамбук), адже сучасні синтетичні тканини також є безпечними (поліефірне мікроволокно).
  2. Всі елементи набору повинні бути добре оброблені – прострочені спеціальним подвійним швом, краї заховані всередину, нитки не стирчать, рядки рівні.
  3. Речі для сну, які мають високу щільність, прослужать довше та не втратять форму навіть після багаторазового прання.
  4. Комплект не повинен мати стороннього запаху, особливо хімічного, що може свідчити про використання небезпечних барвників. 

Прийнявши до уваги ці поради, ви переконаєтеся у тому, що вибір якісної постільної білизни не таке складне завдання.

 96buB150xrumrTTpBvLMo0ArNyHU12yuTutjbSDuhNRUyaKAa5HtjPI-JaZhtbp34b-7v7UyVlsgCF9Feeeh65hippSbS9OOr-QtuymoEY9qeaBlgv4dOlNKNaY9tMfofHPAryiyZ4o4e1JHop_YRLktdHdOmhxIsfeYQZLAQ0J5B23ge6Glv1ivxrUFYA

Фото https://podushka.com.ua/. Постільна білизна MirSon бязь

*На правах реклами