В даний час відомо багато способів впоратися з обтяжливим станом похмілля, але, як з’ясувалося, краще самого алкоголю в цій справі нічого немає. У виданні The New Zeeland Herald опублікована стаття, в якій оптимальним засобом від похмілля визнані легкі алкогольні коктейлі.

Автор дослідження доктор Адам Роджерс пояснив, чому алкогольні коктейлі на зразок «Кривавої Мері» допомагають відновитися організму і врятуватися від браку рідини після рясної пиятики.
 
За словами лікаря, похмілля є реакцією організму на різке зниження вмісту в крові метилового спирту. Справа в тому, що організм людини в стані похмілля ще напередодні перебудувався на переробку спирту. Так як спирт вимагає великих зусиль по його розщепленню і виведенню результатів переробки, – внутрішні системи починають працювати «на знос» і продовжують на ранок по інерції, послаблюючи тіло. Але слід зазначити, що різке зниження метанолу при похміллі характерно для людей, які не є алкоголіками.
 
Підвищити рівень метилового спирту допомагає звичайний спирт, що міститься в алкогольних напоях.

«Металевий спирт в організмі людини перетворюється на формальдегід, який смертельно небезпечний, тому що викликає кисневе голодування і смерть. Стандартні алкогольні напої містять мінімальну кількість метанолу і дозволяють заповнити баланс метилового спирту, будучи відносно безпечними для здоров’я », – заявив учений.

Дослідження показало, що етанол, що входить до складу простого спирту, може заміщати собою молекули метанолу, запобігаючи тим самим руйнуванню клітин – в підсумку людині стає легше пережити похмілля.

Читайте також:  Безсоння: продукт, який допоможе вам заснути

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗАСОБИ ВІД ПОХМІЛЬНОГО ГОЛОВНОГО БОЛЮ

ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?

ТОП-5 ДОМАШНІХ ЗАСОБІВ ЛІКУВАННЯ ПОХМІЛЛЯ