Фахівці Йоркського університету в Торонто (Канада) встановили, що жінки з абдомінальним жиром краще захищені від метаболічних порушень у порівнянні з чоловіками. З’ясувалося, що, накопичуючись на животі, жирова тканина в чоловічому і жіночому організмі відрізняється різною текстурою і «поведінкою».

Вчені експериментували з мишами і встановили, що у самців і самок жирова тканина по-різному оснащувалася кровоносними судинами. Після того, як тварин потримали кілька тижнів на дієті з високим вмістом жирів, виявилося, що у самок в жирі, який накопичився на черевці проросло більше судин, ніж у самців. Між тим, саме недостатнє капілярне зростання в жировій тканині, за словами фахівців, сприяє розвитку метаболічних порушень, з якими пов’язані процеси критичного ожиріння і діабету.

Таким чином, вчені допустили, що у жінок, завдяки здатності до активного розростання кровоносних судин, “накопичений жир знаходиться в кращій формі” в порівнянні з чоловіками. Втім, обмовились експерти, це ще не означає, що у жінок, які страждають надмірною вагою, не можуть розвиватися проблеми зі здоров’ям.

Раніше ми писали про те, що від жиру на животі ефективно позбавляють банани.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ЖИР НА ЖИВОТІ І ЯК ВІД НЬОГО ПОЗБУТИСЯ?

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ ПРОДУКТИ ДОПОМОЖУТЬ ПРИБРАТИ ЛОКАЛЬНИЙ ЖИР

ЧИ ЕФЕКТИВНО БІГ СПАЛЮЄ ЖИР?

Джерело: МедікФорум