Як фітнес впливає на травлення? Багато новачків відчувають біль в животі при перших тренуваннях. Такі симптоми можуть бути пов’язані з надмірним навантаженням, неправильним раціоном харчування і прихованими захворюваннями органів травлення.

Перші складності

Якщо ви тільки починаєте займатися фітнесом, то вас неодмінно застане низка проблем і розчарувань. Болі в м’язах, задишка і хрускіт у суглобах можуть вас очікувати при заняттях у спортзалі. Однак на цьому неприємності не закінчуються. Спочатку фітнес-тренування можуть негативно впливати на органи травлення, особливо якщо ви неправильно харчуєтеся.

Коли система травлення дає збій

Багато новачків скаржаться на болі в животі, розлади стільця, печію і здуття. Найчастіше такі неприємні симптоми пов’язані з надмірним навантаженням на організм. Навіть у здорової людини система травлення може давати збої при виконанні силових або аеробних вправ.

Фахівці відзначають, що у непідготовленої людини органи травлення сильно «трясуться» при виконанні вправ. Пов’язано це в першу чергу з недостатньою тренованістю черевної стінки і зв’язкового апарату. Таким чином, травлення людини може сповільнитися, що проявляється печією, здуттям, порушенням стільця і ​​іншими симптомами з боку шлунково-кишкового тракту.

Захворювання органів травлення та фітнес

Часто причиною болю в животі при виконанні фізичних навантажень є приховані хвороби. Так, захворювання органів травлення можуть протікати безсимптомно, і дають про себе знати лише за певних обставин: збільшенні внутрішньочеревного тиску, силових навантаженнях і т.д.

Крім того, хворобливі відчуття можуть виникати при нераціональному харчуванні. Початківці спортсмени часто неправильно харчуються, вводячи значні обмеження в свій раціон. На такі зміни органи травлення можуть реагувати болісно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОКРАЩИТИ ТРАВЛЕННЯ?

ПРОДУКТИ, ЩО ПОРУШУЮТЬ ТРАВЛЕННЯ

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ ФІТНЕСУ