Через активність певних гормонів жінкам набагато складніше ніж чоловікам підтримувати міцну і розвинену м’язову масу, – проте існують продукти, що допомагають слабкій статі справлятися з цим непростим завданням.

Хороший стан м’язів – це потужний фактор впливу на здоров’я. Експерти пояснюють, що розвинені м’язи в цілому споживають багато енергії, що змушує їх активно витягати глюкозу з крові. Мляві, в’ялі, недостатньо розвинені м’язи знижують чутливість клітин організму до інсуліну, що породжує порушення в механізмах апетиту і споживання їжі, а також збої в роботі внутрішніх систем. Як наслідок, можуть виникати метаболічні проблеми, асоційовані із зайвою вагою і збільшенням жиру в тілі, серцево-судинними патологіями.

Читайте також:  Три побічні ефекти відмови від алкоголю

Жіноче тіло від природи схильне до накопичення жиру і слабкої мускулатури. Але на щастя стан своїх м’язів жінки можуть поліпшити за допомогою раціону, багатого поживними речовинами. Наступні п’ять продуктів їм корисно їсти для зміцнення м’язів, а заодно і кісток, – про це інформує видання Times Now.

Грецький йогурт. Він багатий на кальцій, вітамін D і білком – всі ці поживні речовини оптимально підходять для зміцнення м’язів. Для більшої користі слід вибирати жирні сорти без цукру, уникаючи ароматизованих і підсолоджених.

Квасоля. Є відмінним джерелом білка, а також клітковини, що робить продукт ідеальним вибором для нарощування м’язової маси і її сили. Квасоля також багата фолієвою кислотою, вітаміном B і міддю, які допомагають зміцнити сухожилля.

Читайте також:  Чим небезпечний підвищений тиск, якщо його не помітити

Кисломолочний сир. Для людей, з якихось причин не вживають яйця, кисломолочний сир є важливим джерелом поживних речовин, які допомагають зробити тіло менш рихлим, більш щільним і м’язовим. Це чудове джерело білка, вітаміну D, кальцію – найважливіших елементів в справі підтримки жіночого здоров’я і краси.

Молоко. Жінки, які п’ють молоко, домагаються кращих результатів в спортзалі – у них більш інтенсивно спалюється жир і підтягуються м’язи. Даний факт був встановлений дослідженням учених з Університету МакМастер (США). Їх результати свідчать, що жінки, які випивають дві склянки молока в день, швидше домагаються зменшення жирової маси і гарного м’язового тонусу.

Читайте також:  Визначити дефіцит йоду можна за деякими зовнішніми ознаками

Банани. Але не занадто стиглі, зеленуваті плоди багаті волокнами, які покращують травлення, а також калієм, за рахунок якого з організму інтенсивніше виводиться зайва рідина. Також відмічено, що банани зменшують тягу до цукру і простих вуглеводів, які є ворогами міцних м’язів. Експериментально було доведено, що при вживанні одного банана двічі в день перед їдою протягом двох місяців у жінок істотно зменшився обсяг живота.