Для того щоб худнути, не завжди потрібно йти на великі жертви. Вчені з Гарварду назвали 6 простих порад, що дозволяють позбутися від жиру на животі.

Чи доводилося вам відкривати пакетик з печивом для того, щоб з’їсти всього одну штучку, і через деякий час помічати, що ви з’їли абсолютно всі? Не турбуйтеся, ви не єдина людина, яка стикається з такими проблемами. Сучасні люди постійно відволікаються мобільними телефонами, телевізорами, інтернетом, що призводить до бездумного поглинання їжі. А саме воно і є причиною начебто несподіваного набору зайвої ваги. Однак існують деякі прості способи, які можуть прискорити процес позбавлення від зайвої ваги без регулярних візитів в спортзал і посилених тренувань.

Читайте також:  Різниця між верхнім та нижнім тиском важлива для здоров'я

На думку вчених з Гарварду, основним в цьому процесі є усвідомленість дій людини. Іншими словами, він повинен бути повністю обізнаний про те, що відбувається з ним і навколо нього в кожний конкретний період життя. У тому, що стосується їжі, уважність включає увагу до запаху, смаку та текстури їжі. Крім того, для досягнення повної усвідомленості потрібно відмовитися від усіх відволікаючих чинників, включаючи книги, газети і телевізор. Тільки тоді людина швидше відчує відчуття ситості.

Встановіть таймер на кухні на 20 хвилин, і саме стільки часу витратьте на поглинання однієї порції нормального розміру. Постарайтеся тримати ложку або вилку не в звичній вам правій (лівій) руці, а в лівій (правій), коли ви підносите їжу до рота. Якщо ви не вмієте користуватися паличками для їжі, то намагайтеся їсти саме ними. Протягом 5 хвилин приймайте їжу при повній тиші і думайте про те, яким чином вона вироблялась, починаючи від сонячних променів, які зігрівають фермерські поля, і закінчуючи доставкою в магазини. Відкушуйте потроху і дуже добре пережовуйте. Перед відкриванням дверцят холодильника вдихніть і запитайте себе, чи дійсно ви є таким голодним. Якщо відповідь негативна, то займіться чимось ще начебто читання або невеликої прогулянки.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ЖИР НА ЖИВОТІ І ЯК ВІД НЬОГО ПОЗБУТИСЯ?

10 ПРИЧИН, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИБРАТИ ЖИР З ЖИВОТА