Не дарма кажуть, що жінки і чоловіки – це дві протилежності. Зрозуміти чоловіків настільки ж складно для жінки, як і для чоловіка вникнути в суть жіночої психології.

Найчастіше питання щодо того, що таке чоловіча психологія: як зрозуміти чоловіка, виникають у жінки, коли відношення з протилежною статтю не складається. Жінки читають розумні книжки, але чоловіки в цей час також не сидять на місці.

Ті помилки, які чоловіки здійснюють на перших побаченнях, при сварках, результат рад жіночих журналів і думок. Чоловіки вперті, неслухняні, гордовиті, але при цьому боятися втратити своїх улюблених і теж читають жіночі журнали.

Чоловіча самовпевненість

Чоловіки слухають поради книг, на кшталт “Чоловіча психологія: як зрозуміти чоловіка”, і тим самим здійснюють ще більше помилок. Жінки стверджують, що їм подобаються впевнені в собі чоловіки, які невимушено тримають себе при спілкуванні, що не переминаються з ноги на ногу, стоять прямо. Орієнтуючись на ці поради, скромний чоловік перетворюється на зверхника і отримує відкоша. Найчастіше сама жінка є причиною того, що не може зрозуміти чоловіка. Кожен чоловік на першому побаченні робить з себе мачо, щоб здаватися рішучим. Нервозність для чоловіка принизлива. Чоловіки думають, що своєю скромністю і невпевненістю викличуть жалість.

Чоловіки вірять в знаки

Чоловіки також як і багато дівчат і жінок вірять в знаки. Тільки на відміну від жіночих знаків долі, чоловіки вірять в інші знаки, більш приземлені. Те, що незнайома жінка присунулася ближче біля барної стійки, чоловіком розцінюється як бажання познайомитися, тоді як насправді жінці може бути незатишно з тим, хто сидить з іншого боку. Чому так влаштована чоловіча психологія: як зрозуміти чоловіка в такій ситуації? Чоловіки все сприймають прямо, без натяків. Якщо жінка буквально висне на плечі – це може означати для чоловіка зелене світло.

Чоловічі омани

Чоловіки часто помиляються на жіночий рахунок, точніше кажучи, ніколи не вгадують. Так, наприклад, після того, як жінка повернулася за столик після прихорошування, чоловік думає: чепуриться, щоб відмітив. Але насправді жінка бажає, щоб на неї звернули увагу всі, хто сидить за сусідніми столиками. Жінка може належати тільки одному чоловікові, але подобатися повинна обов’язково всім і кожному. Виходить, що чоловіча психологія: як зрозуміти чоловіка – непотрібне питання. У чоловічій голові тільки два питання: секс і ревнощі. Наприклад, якщо жінка облизує губи, чоловік в першу чергу думає, що вона робить натяк на ліжко.

Що дратує чоловіка

Чоловік і жінка – це протилежності, що для одного добре, для іншого погано. Коли жінка сумує, ображена, їй потрібно, щоб її хтось підтримав. Чоловік, перебуваючи у пригніченому стані, в засмучених почуттях, навпаки, не чекає підтримки з боку.

Чоловіка в такій ситуації турбота і увага тільки дратують. Тому не варто до чоловіка підходити і питати, в чому справа. Також не варто намагатися приголубити його. Коли чоловік зайнятий, в тому числі і подумки, натяк на секс може тільки вивести його з себе. Якщо дати час чоловікові охолонути, то він через деякий час сам проявить ініціативу до зближення.

Що дратує жінку

Жінку дратує те, що чоловік не намагається просити прощення і загладити свою провину при сварці. Жінка думає, що чоловік егоїст, його хвилює тільки гордість. Насправді чоловік не поспішає виявляти знаки уваги, тому що просто боїться зіпсувати положення, боїться відповідної реакції жінки. Якщо чоловіка турбота злить, тому що ніяким чином не допомагає вирішити його проблеми, то для жінки налитий гарячий чай є вже вирішенням проблеми, допомогою. Чоловіки мають рацію, коли думають, що для жінок чоловічі проблеми нічого не варті. Саме так жінка думає, коли гне свою лінію і не дає вставити чоловікові ні слова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВСТАНОВЛЕНО, НА ЯКИЙ САМЕ МАКІЯЖ РЕАГУЮТЬ ЧОЛОВІКИ

ЧОЛОВІКИ БІЛЬШЕ ПОМАГАЮТЬ ЖІНКАМ НА КАБЛУКАХ

КРИЗА СЕРЕДНЬОГО ВІКУ У ЧОЛОВІКІВ