Причина облисіння чоловіків криється не тільки в гормональних змінах, але також і в спадковості. Чому лисіють представники чоловічої статі?

Деякі складові гормону андрогену відповідають саме за кількість волосся на голові, тобто за обсяг лисини. Тому волохаті груди, спина або ноги чоловіка – зовсім не означають, що облисіння не прийде підступно і швидко.

Причини, з яких лисіють чоловіки

Більше 50 років тому вчені та лікарі дізналися, чому лисіють чоловіки. Першочерговим фактором ризику облисіння визнана спадковість. Зрозуміло, що лисіють чоловіки і після перенесених операцій або через умови роботи. Іноді облисіння відбувається через нервовий зрив. При цьому адреналін, який приходить в кров з надниркових залоз, вступає в реакцію з андрогеном, і починається «гормональна буря». Були відомі не одноразові випадки, коли чоловік лисів повністю всього за кілька днів.

Читайте також:  Ці продукти призводять до проблем із потенцією

Як і чому відбувається облисіння чоловіків?

Лисіють чоловіки за такою схемою: спочатку волосся набуває «пушковатого вигляд», а потім повністю випадають. При цьому процес росту нових волокон помітно сповільнюється, а потім зовсім зупиняється. Коли лисіють чоловіки, то гормональний фон не тільки «омертвляє» волосся, але і блокує виникнення нових цибулин. Лисина у чоловіка не тільки серйозне захворювання, але й початок затяжної депресії, яка не тільки позначається на загальному стані, але і на проблемах в статевому житті. Порушення пов’язані з білковими фракціями і гормонами приводить до різкого облисіння у чоловіків.

Лікування проблеми облисіння чоловіків

Читайте також:  Корисні властивості меду для здоров'я

Як лікування від «шапочки кардинала», точніше від лисини у чоловіка застосовуються не тільки народні, але й медикаментозні засоби. Серед останніх виділяють ін’єкції зі стимулюючими препаратами, таблетки, а також спеціальні лосьйони, але разом з цим, призначається курс гормонів, а також обов’язкова перевірка пацієнтів у проктолога, щоб зрозуміти, чому лисіють чоловіки.

Різке облисіння в деяких випадках може свідчити про наявність пухлин передміхурової залози. Лікування облисіння у чоловіків після 40-ка років помітно ускладнюється. Чому?

За рахунок того, що запрограмована кількість волосся у чоловіка вже практично з’явилася і навіть встигла відійти. Питання виникає не тільки в тому, як зміцнити волосся, але і як спровокувати їх зростання. При цьому гарантія відновлення росту волосся зводиться до показника в 30-40% залежно від віку, сфери діяльності, ритму життя, статевої активності, спадковості чоловіків, які лисіють. Справитися з проблемою облисіння допомагають перуки або волосся, які підсаджуються в цибулини за допомогою хірургічного втручання.

Читайте також:  5 простих способів розігнати метаболізм уранці

Якщо після втрати волосся у чоловіка спостерігається депресія, необхідно звертатися до психолога, адже лиса голова – це не вирок і не клеймо чоловічої слабкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДЕСЯТЬ ПРИЧИН ПОЯВИ ЛИСИНИ

ОБЛИСІННЯ І СПОРТ

ВІЗИТ ДО СТОМАТОЛОГА – ПРОФІЛАКТИКА ОБЛИСІННЯ