Вчені з США та Китаю розповіли, скільки цієї рослинної їжі потрібно їсти, щоб захистити організм від передчасного старіння. Подібні дослідження проводилися і раніше, проте зараз гіпотези науковців підтвердилися на практиці.

Всупереч припущенням співробітників Університетського коледжу Лондона, найбільшу користь організму приносить вживання не семи, а п’яти порцій фруктів і овочів на день. До такого висновку прийшли вчені з Китаю і Гарвардської школи громадської охорони здоров’я США.

Вони проаналізували дані 16 досліджень за участю в цілому більше 800 тисяч добровольців з усього світу, 56 тисяч з яких померли під час проведення експериментів. Обробивши зібраний матеріал, дослідники переконалися, що для профілактики серцево-судинних захворювань (головної причини некримінальних смертей) достатньо вживати по 77 грам овочів і 80 грам фруктів п’ять разів протягом доби. Це допоможе знизити ризик інфаркту та інсульту на 5% за кожну порцію.

«Немає сенсу їсти більше, так як ефект від цього не посилиться», – заявили експерти, пояснивши це тим, що людський організм здатний ввібрати тільки обмежену кількість корисних речовин.

Факт у тему:

Читайте також:  Психолог розповів про позитивний вплив стресу на організм

За інформацією британської газети Daily mail, в даний час норму споживання фруктів і овочів виконують лише 10% місцевого населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ ВКАЗАЛИ, ЯК ЇСТИ ОВОЧІ І ФРУКТИ В ЖАРКУ ПОГОДУ

ЧИМ ЗАМІНИТИ ПИТНУ ВОДУ: НАЙКОРИСНІШІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

ДОВЕДЕНО, ЩО ОВОЧІ ТА ФРУКТИ НЕ ДОПОМАГАЮТЬ СХУДНУТИ