Людина на 70% складається з води, і ця рідина абсолютно необхідна нам для життя. Але деяким людям не доставляє ніякого задоволення щодня пити велику кількість води.

Запитайте будь-якого лікаря, і він скаже, що людина повинна правильно пити воду – не менше 4-5 літрів на день. Може комусь і подобається пити воду, але є люди, яким це не надто приємно. Вони намагаються чимось замінити цей напій, який не містить жодної калорії. Наприклад, соками, морсом, компотом, газованою водою, чаєм або кавою. На жаль, в соках, морсах і газованій воді дуже багато цукру, і пити їх потрібно дуже обережно, а чай і кава, звичайно, корисні, але зовсім не в таких кількостях, які нам потрібні. Значить, крім самої води її нічим замінити не можна?
 
Виявляється, ще й як можна! Фрукти та овочі складаються з води на 90%, і з їх допомогою можна без всяких наслідків для здоров’я скоротити прийом власне води на 20-30%. Особливо добре втамовують спрагу огірки, кавуни, дині, полуниця, селера і цукіні. Оскільки всі системи нашого організму залежать від води, ці фрукти і овочі допомагають переносити кисень та інші поживні речовини до клітин, що регулює температуру тіла і створює здорові умови існування для всіх тканин і суглобів. Вода, вимиває з нашого організму токсини.
 
Найбільш корисною є вода, що зберігається при кімнатній температурі – організм засвоює її найкраще. Правильно пити воду по глотках протягом дня, так як це добре допомагає організму підтримувати водний баланс і не допускати зневоднення. Однак, якщо комусь смак теплої води не дуже приємний, то можна ставити її в холодильник і додавати туди що-небудь для різноманітності, на кшталт пари частинок лимона.

Читайте також:  Три ранні ознаки раку печінки, які важко виявити

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ ТЕПЛУ ВОДУ

ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

СТАКАН ВОДИ ВРАНЦІ ЗАХИЩАЄ ВІД ХВОРОБ