Блондинки зовсім не є такими дурними , як їх прийнято зображати у анекдотах і деяких фільмах. Вчені з Стенфордського університету довели , що колір волосся людини ніяк не впливає на його характер або інтелект .

Як відомо , « джентльмени віддають перевагу блондинкам » , оскільки представляють їх чарівними , сексуальними і дурнуватими . Для чоловіка немає нічого приємніше , ніж відчути свою інтелектуальну перевагу над жінкою. Але цей стереотип не має під собою ніякого наукового підгрунтя , як з’ясували американські дослідники.
 
Зміни кольору волосся пов’язані із заміною однієї єдиної ” букви ” в ДНК , і саме це робить жінку блондинкою або брюнеткою . Вчені з’ясували , що зміна цієї ” букви ” навіть теоретично не може надавати ні найменшого впливу , ні на розумові здібності людини , ні на склад його характеру. Таким чином , колір волосся не пов’язаний ні з якими властивостями особистості , і розмови про недалекість блондинок – це міф.

” Генетичний механізм , який контролює виникнення білого волосся , ніяк не впливає на біологію інших частин тіла , – говорить автор дослідження професор Девід Кінгслі . – Це хороший приклад поверхневого , неглибокого судження , заснованого на забобонах. Наші експерименти показали , що активація цього ” перемикача ” призводить до народження мишей зі світлою шерстю , які крім цього від своїх побратимів нічим не відрізняються ” .

Можливо , деякі світловолосі дівчата просто піддаються пануючому в суспільстві стереотипу , через що і здаються не надто інтелектуально розвиненими . А комусь навіть подобається залишатися подібною блондинкою , адже вони привертають найбільше чоловічої уваги .

Читайте також:  Деяким людям краще відмовитися від оселедця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗРОБИТИ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМ

ЯК ВІДНОВИТИ ВОЛОССЯ ПІСЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

СТИЛІСТИ РОЗПОВІЛИ, ЯК КРАСИВО УКЛАСТИ ВОЛОССЯ