Якщо ваш коханий чоловік несподівано почав користуватися зволожуючими кремами , бігати перед сном і замислюватися про нанесення татуювання , то все це говорить про початок кризи середнього віку. До такого висновку прийшли дослідники з Англії.

Проведене серед 2000 чоловіків опитування дозволило виявити деякі ознаки кризи середнього віку , про які багато хто може не здогадуватися. Наприклад , бажання чоловіка раптово почати займатися спортом , пробігти марафон або записатися в тренажерний зал може свідчити про те , що він вперше відчув себе вже немолодою людиною . І гостро захотів цю молодість продовжити . З цим же пов’язані і думки про нанесення татуювань.
 
Опитування показало , що традиційні ознаки кризи середнього віку , начебто депресій і спроб завести молоду коханку , давно застаріли. Принаймні , так вважає третина опитаних , а кожен четвертий називав ці класичні ознаки кліше. Сьогодні кризу можна розглядати , наприклад , за рішенням чоловіка почати вживати пробіотичні йогурти або користуватися зволожуючим кремом.
 
Багато чоловіків несподівано починають їздити на роботу на велосипеді , а не в автомобілі. Когось тягне завести аккаунт у соціальній мережі , а хтось захоплюється останніми новомодними дієтами. Опитування показало , що 50 % чоловіків старше 40 і 50 намагаються виглядати більш стрункими і спортивними , і заради цього вони готові піти на багато чого, включаючи і захоплення екстремальними видами спорту.
 
З’ясувалося , що типова криза середнього віку починається в 45 і триває , в середньому , трохи більше року. Втім , дві третини опитаних заявили , що цим терміном люди просто позначають будь-яку нестандартну поведінку чоловіка старше 40 .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КРИЗА СЕРЕДНЬОГО ВІКУ У ЧОЛОВІКІВ

ОЖИРІННЯ ЧОЛОВІКІВ І ПРОБЛЕМИ В ІНТИМНІЙ СФЕРІ