Чому неправильне умивання призводить до швидкого старіння шкіри? Чим відрізняються чоловічі та жіночі засоби по догляду за шкірою, і як старіти повільніше?

Чим відрізняється чоловіча і жіноча шкіра?

Завдяки більш щільній структурі (чоловіча шкіра товстіша за жіночу на 30%) і більшій жирності, чоловіча шкіра старіє повільніше. Але, на жаль, в порівнянні з жіночою, вона виробляє менше речовин, що перешкоджають її старінню.

У віці 40-50 років чоловіча шкіра змінюється, стає більш тонкою і менш жирною, що призводить до різкої активації процесів її старіння. Буквально за кілька років зморшки істотно поглиблюються, і чоловік візуально старіє.

Як старіти повільніше?

Щоб чоловіча шкіра старіла повільніше, важливо стежити за тим, щоб вона була чистою і зволоженою. Зайва жирність буде викликати скупчення бруду і мікробів, що веде до появи прищів та інших проблем зі шкірою.

Такий простий ритуал, як умивання два рази на добу засобом, що не містить мила, істотно поліпшить стан шкіри. Крім того, зволоження – найважливіший елемент у збереженні молодої шкіри, і більш важливий, ніж умивання.

Читайте також:  Профессиональные шампуни - отличие от масс-маркета, состав и выбор
Як правильно умиватися?

При умиванням звичайним милом змінюється рН баланс шкіри – мило її пересушує, від чого шкіра починає жирніти швидше, що, в свою чергу, призводить до закупорки пор і більш швидкого накопичення бруду, що спричиняє появу прищів.

Саме тому для вмивання чоловікам потрібні спеціальні засоби, що видаляють жир і бруд, але не пересушують шкіру. Теоретично, підійдуть як чоловічі, так і жіночі продукти, але умиватися потрібно два рази на добу – вранці та ввечері.

Чи зволожують шкіру засоби після гоління?

Бальзам після гоління потрібен для дезінфекції та швидшого загоєння дрібних ранок, що виникли в процесі гоління – але, на жаль, більшість бальзамів виготовляється на спиртовій основі, а спирт дуже сильно сушить шкіру.

Рекомендується використовувати бальзами після гоління, які не містять спирту, і вироблені на основі вітаміну Е, гліцерину, оливкової олії, олій жожоба або інших загоюючих і знезаражувальних елементів.

Читайте також:  Профессиональные шампуни - отличие от масс-маркета, состав и выбор
Чи потрібен чоловікам скраб?

Жіночі продукти для вмивання містять частинки, що видаляють відмерлі частинки шкіри. Чоловікам такі інгредієнти не потрібні – щоденне гоління видаляє старі клітини шкіри, виконуючи роль скрабу, що дозволяє шкірі швидше оновлюватися.

Скраб рекомендується тим чоловікам, у кого жирність шкіри вище середнього, або тим, хто не використовує бритву для гоління, а голиться тримером або електробритвою. Причому, жіночий скраб більш «дбайливий», і не буде ефективний для чоловічої шкіри.

Чим відрізняється жіночий і чоловічий крем для обличчя?

Всі зволожуючі креми можна розділити на два типи: ті, які створюють жирову плівку і затримують вологу на поверхні шкіри, і ті, які фізично зволожують шкіру завдяки вмісту гліцерину або інших речовин.

Більшість жіночих кремів для обличчя робляться на жировій або олійній основі, так як багато жінок мають тонку і суху шкіру. Чоловікам такі креми не підходять – вони роблять і так жирну шкіру ще жирнішою, і викликають відчуття тяжкості на обличчі.

Читайте також:  Профессиональные шампуни - отличие от масс-маркета, состав и выбор
Зволожуючий крем і УФ промені

Після вмивання обов’язково користуватися засобом, зволожуючим шкіру. Враховуючи те, що чоловіча шкіра схильна до жирності, необхідні спеціальні засоби, які не підвищують і так високу жирність – більшість жіночих продуктів не підійдуть.

Крім того, більшість процесів старіння шкіри пов’язано з впливом ультрафіолету – якщо ви хочете виглядати молодше як можна довше, користуйтеся зволожуючими кремами, які містять захист від УФ-променів.

Жіночі та чоловічі засоби для догляду за шкірою відрізняються – враховуючи те, що чоловіча шкіра більш жирна, їй потрібно інший догляд. Просте умивання два рази на добу і зволожуючий крем істотно продовжать молодість чоловічого обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАВІЩО ПОТРІБЕН КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

ПРАВДА ПРО ШАМПУНІ

ЯК ВІДРОСТИТИ БОРОДУ