При появі будь-яких з нижче наведених скарг обов’язково потрібно звернутися до проктолога. Адже раннє виявлення проблеми значно збільшує шанси на швидке одужання.

Досвідчений лікар хірург-проктолог «Медичного центру Агапіт» пояснює основні причини та прояви захворювання прямої кишки, а саме геморою.

Лікар

Зверніть увагу, що захворювання, які раніше були притаманні лише старшим людям, зараз спостерігаються навіть у підлітків.

Як зрозуміти, що з’явилася ця делікатна проблема?

Клінічні прояви геморою досить різноманітні:

– біль(33%),

– випадіння вузлів з прямої кишки(37%),

-анальний свербіж(9%),

-печіння( 9%),

-дискомфорт(5%),

-кров на папері , в  калі або в унітазі(51%),

– відчуття тяжкості в задньому проході(5%).

-виділення слизу( 2%)

В «Медичному центрі Агапіт» за 1 візит проктолог зможе провести комплексне, розширене дослідження і встановити точний діагноз та обрати правильне лікування, яке допоможе позбавитися  швидко  неприємних симптомів та після завершення лікування позбавитися раз і назавжди цієї хвороби.

Діагностика геморою :

  1. Огляд.
  2. Пальцеве дослідження.
  3. Аноскопія.
  4. Огляд прямокишковим дзеркалом.
  5. Ректороманоскопія , сигмоскопія або колоноскопія необхідна для того, щоб диференціювати з раком прямої кишки, поліпозом, анальною тріщиною, парапроктитом та захворюваннями які вражають товстий кишківник.

Розрізняють декілька ступенів тяжкості внутрішнього геморою:

I (Перший) ступінь — виявляються набряклі та, можливо, кровоточиві гемороїдальні вузли

II (Другий) ступінь — вузли випадають та можуть вправлятися самостійно

III (Третій) ступінь — вузли, що випали, можна вправити тільки інструментально або за допомогою маніпуляцій руками

IV (Четвертий) ступінь — вузли неможливо вправити.

Які є методи лікування геморою?

Розвиток проктології не стоїть на місці. Раніше ,будь яку проктологічну проблему могли вирішити лише за допомогою скальпеля. Цей радикальний метод має місце бути, однак відновний період після нього довгий і складний.  На даному етапі розвитку проктології існують мало інвазивні способи лікування після яких пацієнт одразу йде додому.

Виділяють 2 види лікування: консервативна терапія і оперативне лікування. Консервативна терапія – це дієта, флеботропні препарати, місцева терапія – свічки, мазі.

Оперативне лікування включає: лігування латексними кільцями, склеротерапію, електрокоагуляцію, інфрачервону фотокоагуляцію, операцію Мілліган-Моргана, операцію Лонго (використання циркулярного степлера), THD Doppler (трансанальна гемороїдальна деартеріалізація).

В «Медичному центрі Агапіт» є окреме спеціалізоване хірургічне відділення, яке оснащене новітнім обладнання з цілодобовим наглядом медичного персоналу та комфортними одномісними палатами.

Агапіт

За рік в медичному центрі проводиться більше 300-сот операцій, медичний центр має безліч позитивних відгуків пацієнтів за багаторічну роботу.

В медичному центрі на оперативне втручання по напрямку проктології діють пакетні програми за системою «все включено». Тому пацієнт одразу отримує загальну ціну  без додаткових витрат.

*Ціни пакетної програми оперативного лікування:

Пакет 1 «Висічення епітеліального куприкового ходу 1 категорії складності» – 7 100 грн

Пакет 2 «Видалення гемороїдального вузла 2 категорії складності» – 17 300 грн

*інформація актуальна на 01.03.2023 р.   

Пам’ятайте, своєчасна діагностика та лікування допоможуть знизити ризик ускладнень та уникнути дороговартісного  лікування тяжких стадій захворювання.