Для жінок цілком властиво ділитися всім зі своїми близькими. Як правило, ця найближча людина, з якою ми ділимося абсолютно всім – подруга. Звичайно, багато хто скаже, що ближче мами нікого не може бути, але все ж подруга може більше вас зрозуміти, вона сучасніша, їй можна розповісти такі подробиці, які мамам не завжди краще знати … Але чи варто ділитися з подругою настільки таємними речами? У нашій статті ми розповімо про те, що ж краще тримати при собі.

1. Плани на покупки. Не завжди, але все ж зустрічаються такі подруги, які спробують випередити вас у ваших планах. Ви приводите її в магазин і вихваляєтесь платтям, яке неодмінно збираєтеся придбати, як тільки отримаєте зарплату, але … не встигаєте. Тому що подруга купує його при вас же. Погодьтеся, неприємно. Адже ви так про нього мріяли. Що ж. Гаразд, якщо це сталося раз. Але коли таке повторюється регулярно, варто замовчувати про те, що ви збираєтеся купити. А після того, як придбаєте якусь річ, м’яко підіть від відповіді на питання, в якому магазині ви це купили. До речі, ви вже зрозуміли, що вирушати на шопінг з такою дамою – не найкраще рішення.
 
2. Скандали з чоловіком. Якщо ви посварилися зі своїм коханим, варто добре подумати перш, ніж подзвонити подрузі і наскаржитися на свого чоловіка. Адже скоро ви помиритеся і забудете про причину сварки. А ось подруга буде будувати своє уявлення про вашого улюбленого, виходячи з ваших описів. Не варто виносити сміття з хати, ділитися подробицями, причинами розбіжностей, а тим більше, поливати свого чоловіка брудом у нього за спиною. По-перше, це неповага до нього, а по-друге, в очах тих, кому ви скаржитеся на свого чоловіка, він виглядає просто якимось монстром і тираном. Вже краще говорити про те, що він приємного для вас зробив і чим порадував.

Читайте також:  Виключіть ці м'ясні продукти з раціону назавжди

3. Плани особистісного росту. Випробування успіхом – досить складне для будь дружби. Не варто хвалитися тим, що начальник натякнув вам на підвищення, або що ви очікуєте надбавки до заробітної плати. Принаймні, варто мовчати до того, як це насправді здійсниться. Бо якщо очікування раптом руйнуються, ви можете подумати, що подруга наврочила вас. Але ви помиляєтеся. Вся справа в нашій психології. Коли ви розповідаєте про ті радісні події або зльоти, яких хочете досягти, ваш мозок на підсвідомому рівні сприймає ці події як уже трапилися. Тому ви автоматично докладаєте менше зусиль для того, щоб досягти бажаного.

Читайте також:  Зберігайте міцні та здорові кістки за допомогою цих 4 порад

4. Подробиці інтимного життя. Те, що відбувається у вас в спальні, не повинно виходити за її межі. У цьому і полягає помилка багатьох жінок – вони люблять обговорювати все в подробицях, навіть те, що для сторонніх вух явно не призначене.
 
Навчіться сортувати речі, які можна говорити, а які варто притримати. Не варто розповідати про ті речі, які можуть викликати заздрість, ділитися подробицями свого успіху, коли ви знаєте, що подруга переживає не найкращі часи, розкривати таємниці, які стосуються не вас однієї. До речі, якщо ваша подруга одружена або має коханого, найімовірніше, він теж в курсі ваших секретів. Не варто випускати з уваги цей фактор.

Читайте також:  5 простих порад , як зміцнити спину

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СТАТИ ВПЕВНЕНОЮ В СОБІ І ПІДВИЩИТИ САМООЦІНКУ?

ДУМКИ ПРО ДРУЗІВ ПОЛІПШУЮТЬ ЗДОРОВ’Я

ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ФЛІРТУЮТЬ ПО-РІЗНОМУ