Вважається, що найбільше енергії потрібно на виконання силових вправ. Але є й інші способи спалити близько 1000 калорій за тренування.

Інтервальні пробіжки

Інтервальні тренування забезпечують все тіло серйозним навантаженням. Вони підвищують витривалість, покращують функції легенів, крім того, спалюють величезну кількість калорій. Якщо ви бігаєте на максимальній швидкості, час від часу роблячи паузи або переходячи на легкі пробіжки для відпочинку, ви можете витрачати по 700-1000 калорій кожні півгодини. Цей підхід набагато ефективніший, ніж традиційні довгі забіги, які вимагають неабиякої витривалості.

Скачки і стрибки

Скачки і стрибки по своїй ефективності в плані спалювання калорій можна порівняти з бігом, плаванням і їздою на велосипеді. Наприклад, стрибки зі скакалкою дозволяють за годину спалити 1000 калорій.

Головний плюс таких занять в тому, що вони не вимагають спеціального обладнання – досить мати скакалку – можна також використовувати будь-яку іншу мотузку або навіть займатися без неї.

Тхеквондо

Тхеквондо – один з кращих видів спорту в плані спалювання калорій. Корейське бойове мистецтво за годину тренувань дозволяє спалити більше 1000 калорій. Тхеквондо включає цілу серію ударів в область талії і голови, стрибки, пробіжки та інші тренування, які зроблять вас не тільки сильнішим і спритнішим, але і стрункішим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОДУКТИ, ЯКІ “З’ЇДАЮТЬ” КАЛОРІЇ

ВІД 200 ДО 1500: СКІЛЬКИ КАЛОРІЙ СПАЛЮЮТЬ РІЗНІ ВИДИ ФІТНЕСУ