Приймайте їжу лише протягом 12 годин на день, якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів. До такого висновку прийшли американські вчені з The Salk Institute.

Любителі дієт, які сподіваються схуднути, повинні дивитися на годинник і стежити за часом настільки ж уважно, як і за кількістю прийнятих калорій. Американські вчені з’ясували, що просте обмеження часу прийому їжі вже допомагає досягти великих успіхів у схуднення. Вони встановили, що приймати їжу необхідно лише протягом 12-годинного вікна, приміром, від 8 ранку до 8 вечора, а решту 12 годин необхідно утримуватися від харчування.

Даний режим уже суттєво впливає на процес відкладення жиру в організмі, або спалювання зайвих калорій. Дослідження американських учених стало ще одним доказом того, що прийом їжі в пізній час викликає збільшення ваги. Автори дослідження вважають, що обмеження по часу прийому їжі також може допомогти в боротьбі з підвищеним рівнем холестерину, діабет і ожирінням.

Вчені спостерігали за 400 мишами, які мали різну масу тіла – від нормальної до ожиріння. Їх розділили на кілька груп, які дотримуються різних дієт, а також часу прийому їжі. Найбільших успіхів у боротьбі з наслідками насиченою жиром дієти досягли миші, яким дозволяли харчуватися тільки 12 годин на день. А ось більш здорові по масі тіла гризуни, які отримали доступ до тієї ж самої їжі протягом всього дня, навпаки, різко поправилася, хоча і споживали однакову кількість калорій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ – СНІДАЙТЕ В 7 ГОДИНІ РАНКУ!

ДОВЕДЕНО: НІЧНИЙ ПРИЙОМ ЇЖІ ВИКЛИКАЄ ПРОБЛЕМИ З ПАМ’ЯТТЮ

ПРАВИЛЬНА МУЗИКА ДОПОМОЖЕ СХУДНУТИ