ГоловнаНовини Здоров'яВчені встановили ідеальний час прийому їжі

Вчені встановили ідеальний час прийому їжі

Приймайте їжу лише протягом 12 годин на день, якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів. До такого висновку прийшли американські вчені з The Salk Institute.

Час прийому їжі

Любителі дієт, які сподіваються схуднути, повинні дивитися на годинник і стежити за часом настільки ж уважно, як і за кількістю прийнятих калорій. Американські вчені з’ясували, що просте обмеження часу прийому їжі вже допомагає досягти великих успіхів у схуднення. Вони встановили, що приймати їжу необхідно лише протягом 12-годинного вікна, приміром, від 8 ранку до 8 вечора, а решту 12 годин необхідно утримуватися від харчування.

Даний режим уже суттєво впливає на процес відкладення жиру в організмі, або спалювання зайвих калорій. Дослідження американських учених стало ще одним доказом того, що прийом їжі в пізній час викликає збільшення ваги. Автори дослідження вважають, що обмеження по часу прийому їжі також може допомогти в боротьбі з підвищеним рівнем холестерину, діабет і ожирінням.

Читайте також:  Медики вказали на 5 здорових звичок, які можуть нашкодити

Вчені спостерігали за 400 мишами, які мали різну масу тіла – від нормальної до ожиріння. Їх розділили на кілька груп, які дотримуються різних дієт, а також часу прийому їжі. Найбільших успіхів у боротьбі з наслідками насиченою жиром дієти досягли миші, яким дозволяли харчуватися тільки 12 годин на день. А ось більш здорові по масі тіла гризуни, які отримали доступ до тієї ж самої їжі протягом всього дня, навпаки, різко поправилася, хоча і споживали однакову кількість калорій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ – СНІДАЙТЕ В 7 ГОДИНІ РАНКУ!

ДОВЕДЕНО: НІЧНИЙ ПРИЙОМ ЇЖІ ВИКЛИКАЄ ПРОБЛЕМИ З ПАМ’ЯТТЮ

Читайте також:  Вся правда про меню японських довгожителів

ПРАВИЛЬНА МУЗИКА ДОПОМОЖЕ СХУДНУТИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News