Американські вчені назвали причини виникнення поширеного онкологічного захворювання.

Американські дослідники детально вивчили причини виникнення раку молочної залози і прийшли до висновку, що є дуже простий метод, здатний звести до мінімуму ризик виникнення захворювання.

За результатами виконаної наукової роботи, опублікованої інтернет-виданням Clinical & Experimental Metastasis, можна зробити висновок, що появі і розвитку клітин раку в молочній залозі перешкоджає кислота омега-3.

Вчені стверджують, що дана речовина здатна стимулювати вироблення Т-клітин, які відповідають за боротьбу зі злоякісними пухлинами. Експеримент проводився на самках лабораторних мишей. Одну піддослідну групу годували їжею, збагаченою омега-3, а другу звичайною їжею. В ході спостережень з’ясувалося, що перша група на 50% рідше страждала від раку молочної залози, ніж друга. Навіть якщо тварини першої групи хворіли, у них підвищувалася опірність до хвороби і виживаність, так як пухлини не давали метастазів.

Читайте також:  Дієтологиня розповіла про шкідливі властивості березового соку

Таким чином стало ясно, що кислоти омега-3 пригнічують запальні процеси, що запускають розвиток клітин раку. Тепер експерти впевнені, що прекрасній половині слід більше вживати в їжу продукти, багаті поліненасиченими жирними кислотами. Перевагу в своєму раціоні слід віддавати, наприклад, жирній рибі, такий як оселедець, лосось або тунець. Багато кислот омега-3 міститься в горіхах, насінні чіа, яйцях, авокадо, брюссельській капусті і оливковій олії.

Варто також мати на увазі, що онкологію взагалі і рак грудей в тому числі, провокує куріння і вживання спиртних напоїв.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News