Витрачати більше калорій мріє кожен ледачий. Для людей, які тренуються, сидять на суворій дієті, теж це актуально. Як це можна зробити?

Шість порад, які допоможуть витрачати більше калорій, займаючись звичайними справами

Порада №1. Готування

Ви здивуєтеся, але процес приготування їжі теж забирає у вас калорії. Уявляєте, навіть півгодини, витрачених на шинкування, помішування і обсмажування інгредієнтів, витрачає понад сотню калорій. Стимулюйте себе, не лінуйтеся готувати складні і корисні страви.

Порада №2. Похід в магазин

Дослідження показали, що людина, яка інтесивно шопиться протягом 40 хвилин здатна спалити понад 120 калорій. Важливо тримати себе в руках і не захоплюватися, а то в спробі знищити побільше калорій можна залишитися без грошей.

Порада №3. Більше приймайте ванну

Ця порада може здатися дивною, як так, адже приймаючи ванну, ви лежите і майже не рухаєтеся! Але вчені довели, що ванна з піною – це відмінний спалювач калорій. Якщо протягом години перебувати у воді (не менше 40 градусів), то витрата енергії підстрибує на 80 відсотків. За цей час йде до 130 калорій. Крім того, гаряча ванна знижує на 10 відсотків рівень цукру в крові.

Порада №4. Чаювати

Дослідники порахували, що якщо замість ранкової кави пити зелений чай, то можна витратити пристойно калорій. Це пов’язано з тим, що напій (завдяки катехіну) розганяє обмін речовин на 4 відсотки. Це допомагає інтенсивніше спалювати калорії, навіть без зайвого навантаження йде до 110 калорій в день.

Порада №5. Совайтеся!

Смішна порада, звичайно, але наукове ядро в ньому є. Вчені клініки Мейо з’ясували, що люди, які протягом робочого дня постійно соваються, спалюють понад 150 калорій.

Фахівці також радять кожні півгодини вставати, розминатися, пити воду, базікати з колегами. Це дозволить спалити ще 350 калорій.

Порада № 6. Перебувайте в прохолоді

Гарвардські фахівці встановили, що температура навколишнього середовища впливає на обмін речовин. У провітреному і прохолодному приміщенні людина спалює до 200 калорій в день. Якщо при цьому ще пити прохолодну воду, то піде ще 150.

Тепер давайте порахуємо.

Людина, яка вранці п’є чай, ходить по магазинах, готує їжу, працює в прохолодному приміщенні, попиваючи воду, совається на робочому місці, а перед сном приймає ванну, здатна в день додатково спалити 1310 калорій і більше!