Всі знають про користь регулярних спортивних тренувань і вправ , однак лише деякі приділяють їм хоча б мінімальний час , посилаючись на напружений робочий графік і відсутність можливості для занять фізкультурою.

Фахівцями неодноразово розроблялися різноманітні програми , що дозволяли займатися спортом від 10 до 30 хвилин в день. Пізніше експерти зійшлися на думці , що людина повинна присвячувати фізичним навантаженням не менше 2,5 годин на тиждень , при цьому підходи повинні бути не коротше десяти хвилин.

Нещодавно група американських дослідників вирішили ще раз зайнятися цим питанням і пізніше опублікували результати своїх експериментів , згідно з якими навіть 1 – хвилинні перерви на фізкультуру в перебігу дня здатні дати позитивний ефект.

Читайте також:  Медики назвали маловідому ознаку раку легень

Учені вивчили режим дня і звички більш ніж 4,5 тис осіб у віці від 18 -ти до 64- х років і виявили , що короткочасні інтенсивні навантаження (наприклад , швидка ходьба) практично рівноцінні 10- хвилинним помірним занять спортом. Такі сплески активності відмінно спалюють зайві калорії і знижують ризик виникнення різних недуг , у тому числі – хронічних хвороб серця.

З’ясувалося , що чоловіки, які дотримуються такої системи в загальному приділяють підвищених фізичних навантажень більше чотирьох годин на тиждень , а жінки – близько 2,4 годин , що дозволяє дотримуватися рекомендацій лікарів , не відволікаючись від повсякденних справ .

Читайте також:  Дієтологи розповіли коли картопля стає небезпечною стравою

Звичайно , потрібно пам’ятати , що мова йде про мінімальний час , який кожна здорова доросла людина повинна приділяти фізичним навантаженням, а якщо ви активно займаєтеся спортом або відвідуєте тренажерний зал , то напевно вже відчули на собі всі плюси здорового способу життя.