Експерти з’ясували, які найчастіші запити в Google, що стосуються питань краси, вводилися в 2014 році. Був складений список з шести запитів. Перший стосувався того, як позбавитися від акне. Відомо: акне може з’явитися в будь-якому віці. Не дуже важкий випадок має на увазі використання очищувальних засобів і кремів, які позбавляють на час від бактерій на шкірі. Але іноді потрібен прийом антибіотиків та консультація лікаря. Також допомагає зміна раціону.

Другий запит торкався теми позбавлення від розтяжок. На думку Американського коледжу акушерів і гінекологів, по-справжньому позбавитися від розтяжок можна. Ні крем, ні масло не допоможуть у цій справі. Лазери здатні трохи зменшити візуальні прояви розтяжок. На щастя, розтяжки з часом стають самі по собі менш помітними.

Третій запит – як часто потрібно мити волосся? Як говорить статистика, більшість миє голову частіше, ніж потрібно. Це призводить до вимивання природних жирів. У відповідь тіло починає активніше виробляти шкірне сало, що породжує замкнене коло. Люсі Ейткен Рід, яка вже стала відомою на просторах інтернету, провела експеримент. Вона не мила голову два роки. За її словами, волосся стали здоровішим, щільнішим, густішим.

Четвертий запит належить тим, хто хоче позбутися від мішків під очима. Щоб приховати мішки і синці під очима, фахівці радять звернутися до кофеїну. Він зменшує застій рідини. В принципі, в чаї кофеїн теж є. Тому старий спосіб – чайні пакетики – реально працює. Чи можна мінімізувати прояви розширених пор – п’ятий запит. Насправді, не можна, адже це все питання генетики. Єдине, що можливо зробити, так це тримати шкіру в чистоті, щоб запобігти забиванню пор. Видавлювати чорні точки категорично забороняється. Інакше ефект буде зворотним.

Останній запит вводили люди, які хотіли дізнатися, як надати правильну форму бровам. Експерти наголошують: вискубувати брови потрібно обережно. Якщо перестаратися, вони можуть вже й не відрости. Кращий варіант – довіритися професіоналу, а потім просто підтримувати створену форму вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЧОЛОВІКИ У НАС ЗА СПИНОЮ?

ГЕМОРОЙ СТАВ ТОП-ТЕМОЮ В GOOGLE

ВІДКРИТО НЕЗВИЧАЙНИЙ ЕФЕКТ ПРИВАБЛИВИХ ОБЛИЧ