Вікна – невід’ємна частина будь-якого будинку. Завдяки їм ми можемо оцінити погоду за вікном і не висвітлювати приміщення в денний час. Але є і мінуси:

  • якщо будівлі стоять близько один до одного або вікна на першому етапі, в них можуть заглядати перехожі;
  • опівдні часто є необхідність закрити приміщення від сильних сонячних променів;
  • якщо навпроти вікон встановлений ліхтар, на ніч потрібні більш щільні штори або спеціальні щільні сонцезахисні системи для вікон.

Всі ці невеликі неприємності не привід відмовлятися від вікон. Вони не тільки висвітлюють кімнати, але і дозволяють їх провітрити. Просто слід використовувати Гардини, штори та інші більш сучасні їх варіації для захисту від сонячних променів і цікавих поглядів.

Які бувають сонцезахисні системи

Захистити приміщення від надмірної сонячної активності допоможуть жалюзі, маркізи, рафштори. Вибирати підходящий варіант необхідно спираючись на особливості оформлення інтер’єру кімнати, її умови, переваги матеріалів або системи, а також особисті переваги.

Жалюзі

Найбільше розмаїття варіантів сонцезахисних систем пропонують жалюзі. Вони бувають горизонтальними, вертикальними і плісированими. Горизонтальні ідеально підійдуть для приміщень з підвищеною вологістю або температурою, тобто для кухні та ванної кімнати, так як їх виготовляють з алюмінію. Вертикальні мають цікавий зовнішній вигляд і за останні роки стали звичними для офісу. Але їх цілком можна вписати і в дизайн житлової квартири. Плісировані дозволяють створити в приміщенні затишну атмосферу з м’яким приглушеним світлом навіть в найяскравішу полуденну спеку. Їх виготовляють з м’якої тканини, тому такі жалюзі виглядають більш ніжно, ніж вертикальні або горизонтальні.

Рулонні штори

Рулонні штори

Дуже зручні і красиво виглядають на вікнах рулонні штори. Вони мають багато спільного з жалюзі. Виготовляють їх з тканини або паперу, тому для кухні, коли вікно близько до варильної поверхні, це не найкращий варіант.

Окремо варто виділити штори»день-Ніч”. Їх конструкція і зовнішній вигляд відрізняються від стандартної, що дозволяє регулювати потік сонячного світла.

Маркіза

Маркіза

Традиційно маркізи встановлюють зовні будинку, деякі сучасні моделі підходять для установки всередині приміщень. Вони дозволяють добре захистити від палючих сонячних променів і дуже оригінально виглядають на вікнах. Найчастіше всередині приміщень або зовні їх встановлюють в стилізованих кафе і ресторанах.

Рафштори

Рафштори

Ще один надійний сучасний захист від сонячних променів – рафштори. Рафштори – це зовнішні сонцезахисні системи, які з вигляду нагадують жалюзі. Вони вигідно доповнюють дизайн фасаду, надійно захищають приміщення від перегріву і сторонніх очей, дозволяють легко регулювати світловий потік.

Що купити на вікна

Ви можете замовити будь-які сучасні і надійні сонцезахисні системи для вікон у компанії Хітсан. Компанія «Хітсан» працює і успішно розвивається з 1995 року. Компанія має офіси в Києві та Одесі і готова до співпраці з дилерами в будь-якому населеному пункті України.

Перед оформленням визначитеся з тим, що саме вам найбільш важливо: щільність, можливість регулювання освітлення, зовнішній вигляд. Якщо ви не можете самостійно вибрати конкретну систему на вікна, вас проконсультує менеджер фірми, який знає всі їх плюси і мінуси, а також легко допоможе розрахувати кінцеву вартість. Детальніше на сайті – https://www.hitsan.ua/uk/

*На правах реклами