В медичному центрі AstraVisus ви можете пройти комплексну діагностику та лікування зору. Він працює в Тернополі та Рівному, пропонує якісні послуги. Тут використовується сучасне обладнання, завдяки якому можна знайти навіть незначні відхилення та своєчасно їх вилікувати. Також на базі офтальмологічного центру працює салон оптики, де ви зможете відібрати окуляри для читання, водіння, роботи за комп’ютером або корекції зору.

Діагностика захворювань органів зору

Ви можете звернутися в центр зору AstraVisus, попередньо зателефонувавши сюди, щоб записатися до офтальмолога. Діагностика та відновлення зору здійснюється на спеціальних апаратах. Таким чином можна своєчасно виявити наступні захворювання:

  • короткозорість,
  • далекозорість,
  • астигматизм,
  • глаукома,
  • катаракта,
  • патології зорового нерву,
  • патології сітківки.

Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим легше буде подолати хворобу. Сучасна медицина не стоїть на місці. Зараз є унікальні методики лікування тяжких хворіб зору, які раніше вважалися взагалі невиліковними. Ще одна перевага звернення саме в цей центр полягає в тому, що всі методики, які тут використовуються, абсолютно безболісні.

Лікування органів зору

В клініці AstraVisus використовуються передові методи лікування. Деякі хвороби, яких раніше позбавлялися лише за допомогою операції, зараз успішно виліковуються без хірургічного втручання. Якщо вам потрібен дитячий офтальмолог в Тернополі та Рівному, звертайтеся до цього центру. У сучасних дітей досить поширені захворювання зору, бо на цей орган йде величезне навантаження. Лікар розповість, як подолати цю проблему.

Підбір окулярів

Клініка має власну оптику, тому підбір окулярів здійснюється швидко та точно. Ви можете обрати оправу, а спеціаліст підбере лінзи для неї. Вартість окулярів залежить від безлічі факторів, але тут є можливість придбати якісні товари по ціні, яка вас влаштовує. Медичні окуляри та лінзи допоможуть підвищити якість життя. Тут можна придбати і якісні сонцезахисні товари, які не зашкодять зору.

Навіть якщо ви вважаєте, що у вас нема проблем з очами, періодично треба проходити діагностику. Звернутися до лікаря-офтальмолога можна за адресами:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67, +380676729944.

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112, +380671729944.

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7, +38098 67 299 44.

*На правах реклами