C віком люди отримують більше задоволення від сексу, ніж в молодості, заявили американські вчені, які провели спеціальне опитування. Про це повідомляє New York Daily News.

 

Прийнято вважати періодом вищого сексуального розквіту молодість, вік близько 18 років. Але результати проведеного в США опитування показують, що жінки отримують найбільше задоволення від сексу в 26 років, а чоловіки – в 32 роки. З показаннями опитаних згодні і вчені, що пояснюють отримані дані з наукових позицій.
 

«У 18 років ерекцію може викликати навіть порив вітру, але соціально-психічна функція сексу набагато важливіша. Якщо ви шукаєте відмінний секс, то в віці 35-45 років для цього – саме час », – заявила професор акушерства і гінекології в Columbia University Medical Center Хільда Хатчерсон.

Крім того, вчені відзначили, що говорячи про «кращий секс» люди нерідко мають на увазі «частий секс», що зовсім не одне і те ж. Крім того, нагадує видання, згідно з іншим дослідженням жінки найчастіше займаються сексом в 24 роки, а чоловіки – у віці 27 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС