Люди із обмеженими можливостями постійно стикаються із складнощами відвідування медичних закладів, аптек, громадських установ, не кажучи вже про місця відпочинку чи навчання. Дістатися до місця призначення громадським транспортом чи звичайним авто теж дуже складно. Найзручніше та найбезпечніше транспортувати інваліда візка з допомогою спеціального таксі. Компанія «пандус 24» посилання – https://pandus24.com.ua/perevozka-invalidiv-kolyasochnikiv/, яка надає такі послуги, гарантує зручність людини із обмеженими можливостями та всебічну допомогу при посадці та під час поїздки.

Як правильно транспортувати хворого

Використання з цією метою звичайного авто, навіть якщо воно сучасне та нове, не лише не задовольняє потреби людини з інвалідністю, але й викликає ризики погіршення його стану.

Перевезти інваліда слід на спеціальному авто. Воно має відповідати таким вимогам:

● великі розміри – у таксі має бути достатньо місця не лише для візка, але й для людини, що супроводжує особу із інвалідністю;

● забезпечення авто пандусами та сучасними підйомними механізмами;

● дотримання правил безпеки та максимального комфорту для пацієнта;

● забезпечення можливістю надійної фіксації візка під час руху з метою безпеки пасажира;

● здійснення регулярного контролю технічного стану авто;

● забезпечення оснащення та сучасного медичного обладнання;

● наявність додаткового оснащення, якого може потребувати пацієнт, що має супутні хронічні захворювання.

При замовленні авто для медперевезення маломобільних пасажирів варто звертати увагу на рівень спеціальної підготовки водія та людини, що супроводжує. Співробітники мають забезпечити допомогу людині з інвалідністю щодо спуску та підйому сходами, розміщення у салоні та виходу з нього, протягом переїзду стежити за станом самопочуття хворого.

Замовити таксі для людей з обмеженими можливостями(інвалідністю) по Києву та Київській області

Таксі, які надають сучасні компанії у столиці, повністю відповідають усім критеріям високого рівня комфорту та безпеки.

Зручність та швидкість

Усі таксі для інвалідів колясочника мають сучасне оснащення, що допомагає швидко підняти транспортний засіб та розмістити його у салоні. Під час руху візок надійно фіксують, щоб запобігти падінню та отриманні травми. Підлога із покриттям, що захищає від ковзання, мінімізує хитання візка. Ці запобіжні засоби дозволяють людині з інвалідністю відчувати себе максимально комфортно.

Кваліфікація та досвід персоналу

Водій та співробітники, що супроводжують людей із особливими потребами, отримують спеціальну підготовку. Це надає їм можливість надавати пацієнту кваліфіковану допомогу із урахуванням індивідуальних особливостей його здоров’я.

Співробітники компанії забезпечують спуск та підйом візка про сходах та його переміщення в інших важкодоступних місцях, а також в’їзд на пандус і розміщення у салоні. Вони допомагають з виїздом із авто та входом у приміщення, до якого приїхала людина з обмеженими можливостями. При потребі водій буде чекати пасажира, скільки потрібно.

Забезпечення психологічного комфорту

Іноді люди з інвалідністю відчувають сильний дискомфорт, коли у них виникає потреба у переміщенні, особливо на велику відстань. У цьому випадку вони можуть нервуватися та почуватися тривожно і невпевнено. Завдання водія полягає у створенні доброзичливої чуйної атмосфери, що також сприяє комфортному переїзду.

Увага до індивідуальних особливостей здоров’я

Певна частина інвалідів на візках страждає від супутніх захворювань. Під час транспортування їм буде при потребі надана додаткова медична допомога та забезпечено ретельний догляд. Такі заходи максимально підвищують безпеку людини із інвалідністю.

Великий досвід, високий рівень кваліфікації, чуйне та уважне ставлення – це ті фактори, на які в першу чергу звертають увагу при виборі компанії, яка здійснює перевезення. Завдяки професіоналізму компанії «пандус 24» та використанню сучасного обладнання, ваші рідні дістануться у потрібне місце швидко та із максимальним комфортом. Послуги по перевезенню здійснюються цілодобово. Для замовлення слід зателефонувати у компанію та уточнити час, місце виїзду та вартість послуги.

*На правах реклами