Новачки часто цікавляться програмами тренувань для чоловіків і жінок. Насправді реальних відмінностей між заняттями немає. Ми розповімо про те, як повинні тренуватися дівчата і розвіємо декілька найпоширеніших міфів.

Дівчата можуть тренуватися на рівні з хлопцями

Одна і та ж вправа надає однаковий ефект як на чоловіків, так і жінок. Незважаючи на велику кількість інформації, не існує такого поняття, як чоловіче або жіноче тренування.

Будь-яке тренування, яке підходить для чоловіка, так само ефективне і для жінки.

Дуже часто дівчата вважають, що тільки хлопцям потрібно тренуватися з важкими вагами і виконувати складні вправи. Межа ж дівчат – «вправи для тонізації». Це не зовсім так. М’язовий тонус з’являється в результаті фактичної будови об’єму м’язів, які не формуються під час тонізуючих тренувань, а також втрати достатньої кількості жиру, що робить їх більш помітними (тонізуючі тренування і цьому не сприяють).

Легка вага, тренажери та інші типові методи жіночих тренувань, здебільшого, не матимуть ніякого помітного ефекту. Розповіді про те, що чоловічі тренування спрямовані на створення об’ємної мускулатури, в той час як жіночі тренування формують «витончені і тонізованні» м’язи, теж вигадка. Одні вправи формують м’язи, інші – ні. Третього не дано: жіночий процес нарощування м’язової маси нічим не відрізняється від чоловічого.

Читайте також:  Які існують сучасні способи підтяжки грудей

силові тренування для дівчат

Не бійтеся стати великою і мускулистою

Страх непродуктивний. Він перешкодить вам досягти бажаних результатів, змусить витрачати час на неефективні тренування, «вбереже» від складних вправ. Ваш страх накачає м’язи і завадить створити ідеальне тіло.

Адже ви чули про тестостерон, вірно? Дуже часто його називають «чоловічим гормоном», хоча він виробляється і у жінок. Саме тестостерон відіграє визначальну роль в тому, яку кількість м’язів людина зможе наростити і як швидко їй це вдасться.

Фізіологічна будова жінок не дозволить їм стати занадто великими і мускулистими, незалежно від старань. Ну якщо, звичайно, не використовувати стероїди, як це роблять жінки-бодібілдери.

Побудова мускулатури – поступова, поетапний процес. Але чомусь багато дівчат думають, що вони не тільки швидко досягнуть чоловічого типу, але і значно перевершуть його. Повірте, природним шляхом домогтися цього неможливо.

силові тренування для дівчат

Пам’ятайте, рівень м’язової маси у чоловіків і жінок різний

Для чоловіка, який регулярно відвідує зал, середня швидкість збільшення м’язової маси становить 100-200 г м’язової маси в тиждень. Для жінки – в два рази менше.

Читайте також:  Догляд за шкірою під час стресу - на що звернути увагу

Чоловіки, генетично запрограмовані на ефективне збільшення м’язової маси, можуть набрати максимум 200 г м’язової маси в тиждень. А в більшості своїй не осилять навіть цю позначку. Зазвичай, молодий чоловік, який подолав етап новачка, радіє і 3 кг м’язів, отриманими за рік!

Середньостатистичній жінці під силу наростити всього 400 г м’язів у місяць, за умови ідеально складеного плану харчування і регулярних тренувань.

силові тренування для дівчат

Не зупиняйтесь

Задайте собі питання: яке тіло ви хочете мати? Більшість дівчат мріють про підтягнуте, струнке, пружнє, атлетичне, але в той час жіночне і сексуальне тіло. Щоб отримати його, потрібно набрати м’язову масу, а отже часто і інтенсивно тренуватися і раціонально харчуватися.

Читайте також:   Поради від тренера щодо набору маси

Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, молодий чи ні, є речі, які працюють для всіх однаково.

Проблема в тому, що дівчата виключають складні вправи і вільні ваги. Вони навіть не намагаються прогресувати, утримуючи певний вага кілька місяців, тому не досягають бажаних результатів. А все із-за страху «великого, м’язистого тіла».

Звичайно, це не означає, що потрібно піднімати десятки кілограмів, як роблять молоді люди, однак за відсутності протипоказань і під контролем фітнес-тренера, вам варто поступово збільшувати навантаження.

Прогресуюче навантаження – основна вимога для нарощування м’язів і досягнення результату.

Ви не станете величезними, ваші м’язи не збільшаться в одну мить. Жінкам генетично це не властиво.

Джерело: Likar.info