Як би це не здавалося дивом, але існує три легких способи спалювати 1 000 калорій. І для цього зовсім не потрібно відвідувати спортзал.

Перший спосіб стосується пробіжок з інтервалами. Високоінтенсивні кардіонавантаження – це один з найкращих способів спалювання зайвих калорій. При цьому вам не потрібно купувати абонемент в спортзал для того, щоб бігати на доріжках. Інтервальні тренування дозволяють зміцнювати витривалість, функціонал легенів і спалювати калорії, а також жир після тренувань. При швидких пробіжках на максимальній швидкості з подальшим паузами для відпочинку ви можете втрачати по 700 – 1 000 калорій кожні півгодини. Це набагато ефективніше, ніж традиційні довгі забіги, які вимагають від нас неабиякої витривалості. Ну а ще ми економимо дорогоцінний час.

Стрибки та стрибки при виконанні будь-яких тренувань дають приголомшливий ефект, який перевершує результативність бігу, плавання і їзди на велосипеді. Наприклад, стрибки зі скакалкою дозволяють за годину спалити 1 000 калорій. Займатися цим можна практично в будь-якому приміщенні, для цього потрібно лише придбати цю саму скакалку або просто використовувати будь-яку відповідну мотузочку. Спочатку ці вправи можуть здатися виснажливим, але потім ви звикнете і навіть полюбите їх.

Якщо ви є великим шанувальником східних єдиноборств, шукаючи їх різновид, який дозволяє ще й худнути по максимуму, то зробіть вибір на користь тхеквондо. Це один з кращих видів спорту в плані спалювання калорій. Корейське бойове мистецтво за годину тренувань дозволяє спалити більше 1 000 калорій. Тхеквондо включає цілу серію ударів в область талії і голови, стрибки, біг та інші тренування, які дуже швидко позбавлять нас від зайвої ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СПАЛИТИ КАЛОРІЇ БЕЗ ДІЄТ І ТРЕНУВАНЬ: 7 НЕСТАНДАРТНИХ СПОСОБІВ

ЯК СПАЛИТИ 300 КАЛОРІЙ ВСЬОГО ЗА 10 ХВИЛИН

Джерело: МедікФорум