Здорового харчування особливо важливо дотримуватися людям, які страждають серцево-судинними порушеннями і мають сімейну історію інфарктів. Група американських кардіологів розповіла про продукти, яких потрібно уникати всім сердечникам.

Зокрема, шкідливими і небезпечними для стану серця медики вважають продукти, насичені натрієм. У цей «чорний список» вони внесли соєвий соус, сухі супи в пакетиках, готові салатні заправки і приправи для перший і других страв, ковбасні вироби, солоні овочі, сири, чіпси та інші закуски, які зазвичай багато вживають на ходу. Також небезпечними експерти назвали готові солодкі вироби і напої, що містять в своєму складі кукурудзяний сироп, підвищену кількість цукру, фруктозу та інші замінники цукру.

Крім того, зазначили вчені, багато шкоди людям з ослабленим і хворим серцем може принести вживання продуктів з трансжирами – гідрогенізованими жирами, що удосталь містяться в маргарині. Цих небезпечних компонентів багато в кондитерських виробах і в стравах, приготованих у фритюрі.

Безпосередню загрозу для серця приховують в собі і продукти з високим вмістом холестерину і насичених жирів. Їх джерела – це м’ясо, жовтки яєць, куряча шкіра, молочний жир, а також пальмова олія та інші олії тропічних рослин.

Раніше ми писали про те, вживання яких продуктів допомагає загальмувати старіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СКІЛЬКИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ, ЩОБ СЕРЦЕ ЗАЛИШАЛОСЯ МОЛОДИМ

10 МІФІВ ПРО ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ, В ЯКІ НЕ ПОТРІБНО ВІРИТИ

6 ЗВИЧОК, ЯКІ РУЙНУЮТЬ ВАШЕ СЕРЦЕ