Як повідомили американські вчені, три молочні продукти підвищують ризик розвитку раку простати.

Вони вивчили результати клінічних досліджень за останні 20 років і встановили зв’язок між раціоном чоловіків і онкологією, пов’язаною з передміхурової залозою. З’ясувалося, що любителі «молочки» частіше за інших страждають від раку простати.

Небезпечними виявилися молоко, сир і вершкове масло, йдеться в дослідженні, опублікованому у виданні Infox. Якщо їх вживати в занадто великих кількостях, підвищується шанс розвитку раку простати на 76%.

Експерти відзначають, що велика кількість молочних продуктів провокує в організмі зростання інсуліну, а це негативно позначається на здоров’ї.

Читайте також:  Зелений напій, який допоможе спалити жир на животі протягом тижня

Крім того, в молочних продуктах міститься велика кількість кальцію. Надлишок цього мінералу також може спровокувати розвиток онкології, в тому числі і рак передміхурової залози.

Лікарі підкреслюють важливість вживання молочних продуктів, але в помірних дозах.

В структурі онкозахворюваності чоловіків України рак простати знаходиться на 2-му місці. За величиною приросту захворюваності рак передміхурової залози вийшов на 1 місце. Точні причини розвитку цього захворювання невідомі. Відзначено підвищення частоти появи пухлини у чоловіків літнього і старечого віку. Багато дослідників підтримують гормональну гіпотезу розвитку раку простати.