Межа сексуальної активності – індивідуальний показник, разнящийся у людей. І, за словами вчених, будь-які спроби контролювати статевий потяг можуть призвести до розладу психіки, передає “Рамблер Новини”.

Одночасно з цим надмірне прагнення отримати задоволення від сексу може негативно позначитися на здоров’ї – підвищиться ризик зараження венеричними захворюваннями. В цілому вчені порівняли гіперсексуальність, з точки зору впливу на мозок, з хворобою Паркінсона і біполярним афективним розладом.

Між тим, інша група фахівців вирахувала оптимальну частоту заняття сексом. На думку американських фахівців, кількість прямо залежить від віку людей. Ідея проста: в молодості секс потрібен частіше, а ось в зрілому віці більше цінується здатність утримуватися.

Цей висновок вчені зробили за підсумками 10-річних спостережень. Добровольців розділили на три групи: особи від 18 до 29 років, особи від 30 до 39 років, особи від 40 до 49 років. Для людей з першої групи, на думку лікарів, сексуальні контакти повинні відбуватися мінімум 112 разів на рік. Суть у високій концентрації гормонів в тілі. Щоб вирівняти гормональний фон, потрібні часті заняття сексом.

У другої групи нормою були 86 статевих актів на рік, у третьої – 69 актів. Правда, експерти застерігають: для кожної групи існують винятки, пов’язані індивідуальними особливостями людей. Вони вважають, що літнім людям в цілому слід стримуватися, адже статевий акт – серйозне навантаження на організм.

Джерело: meddaily