Відомо, що схуднути допомагають певні продукти. Подібна їжа стимулює вироблення гормону GLP-1, який утворюється у відповідь на виявлення поживних речовин під час їди.

Утворення гормону GLP-1 в організмі відбувається тоді, коли організм отримує поживні речовини з їжі. Цей гормон сигналізує про те, що ви поїли і готує тіло до перетравлення їжі, пише Medical Xpress.

Секрецію GLP-1 можуть запускати макроелементи. Вони включають прості цукру, пептиди та амінокислоти (одержують з білків) і коротколанцюгові жирні кислоти (одержують із жирів; також вони виробляються бактеріями в кишечнику).

Здорова дієта, яка містить багато поживних речовин, що сприяють виробленню GLP-1, може підвищити рівень цього гормону. Продукти, до складу яких входять ці елементи, включають горіхи, авокадо, лосось (у них корисні жири), яйця (нежирне джерело білка). Живити кишкові бактерії можуть цільнозернові продукти та овочі.

Так що раціон, що включає багато білків, клітковини, жирів, дозволяє вам відчути себе ситим довше. З цієї причини зміна дієти – це частина контролю ваги та лікування діабету 2 типу.