Молоді батьки, які чекають появи малюка на світ, не знають, у що одягати новонародженого, починають панікувати, підбирати багато варіантів, питати порад у старшого покоління. Інтернет магазин одягу для новонароджених https://nestling.com.ua/ua/catalog/odezhda-dlya-novorozhdennykh/ пропонує розібратися зі списком необхідних речей для діток з перших днів життя.

Список речей для новонароджених на перших порах

Який дитячий одяг для немовлят знадобиться, багато в чому залежить і від пори року появи малюка на світ. Основний предмет, без якого не обійтися жодній дитині, це підгузники. Далі розглянемо потрібні речі, в залежності від пори року.

Літо

Подбайте про наявність пелюшок для немовляти. Їх потрібно мінімум 5 на перший час. Також легкі шапочки або чепчики обов’язкові для новонародженої дитини. Їх кількість — 2-3 шт. Додатково потрібний легкий одяг, в кількості 3-4 шт. Можна купувати готовими наборами або сформувати їх самостійно. Основні елементи комплектів — дитячі боді, легкі кофти, повзунки та майки.

На літню пору року потрібно купити сліпи для немовлят, це буде актуально в разі прохолодних днів. Для виписки потрібні боді, кофточка, повзунки і штанці. Додатково новонародженому купують царапки і шкарпетки.

Осінь

Для осінньої пори ніхто не відміняв підгузники, пелюшки одноразового використання, гігієнічні набори. Додатково потрібно купити:

  • кофти з гудзиками (2 одиниці);
  • шкарпетки — 4 пари;
  • сорочечки, повзунки – до 5 одиниць;
  • шапочки і чепчики – 3 шт.;
  • байкову ковдрочку;
  • царапки – 2 пари.

Також можна прикупити маленькій дитині комбінезон, який буде універсальним рішенням.

Зима

Для виписки з пологового будинку в зимову пору потрібно дитині купити комбінезон із закритими ніжками, а також конверт на овчині. Поповнити гардероб новонародженого малюка рекомендується такими виробами:

  • теплою шапочкою, що закриває і вушка, і лоб;
  • шкарпетками, які будуть приємними на дотик і теплими;
  • сліпами з бавовняного та флісового матеріалу;
  • чепчиком з фланелі або бавовни.

Також будуть потрібні рукавички, які будуть зігрівати ручки немовляти.

Весна

На весняний сезон немовляті купують 5 комплектів сліпів, щоб гарантувати максимальний комфорт дитині. Також батьки купують дитячі боді з коротким або довгим рукавом. Для теплоти ніжок знадобляться шкарпетки — 2 пари. На прохолодну весну потрібні теплі кофтинки на ґудзиках. Не обійтися без дитячого комбінезона або костюма на виписку. Шапочки і царапки теж потрібні.

Де купити дитячий одяг новонародженим?

Придбати якісний брендовий одяг для немовлят можна в інтернет-магазині Nestling. В каталозі великий вибір дитячих речей для новонароджених від найкращих українських та світових виробників, які можна купити за вигідною ціною. Доставка швидко надішле одяг по Україні. Перевага магазину Нестлінг — тут можна вибрати і купити гардероб дітям на будь-яку пору року, будь-якого віку, починаючи з речей для новонароджених і закінчуючи підлітковим віком.

*На правах реклами