Години, проведені за письмовим столом, стрес, нерегулярне харчування. Щоб при такому режимі житті насолоджуватися бездоганною фігурою і хорошим здоров’ям, необхідно реалізувати 6 основних правил, які захистять від проблем. Поради для всіх тих, хто проводить довгі години в офісі, підготувала дієтолог Поліна Бурачевська.

1. Сніданок – це основа

День починайте зі сніданку, – важливо, щоб після сну доставити організму паливо для роботи. Повноцінний сніданок задовольнить почуття голоду на кілька годин і послабить почуття голоду.

2. Рухайтесь

Введіть рухову активність у свій план дня, так само, як ви вводите в свій календар зустрічі, які ви не можете пропустити. Таким чином, легше буде реалізувати цілі і не забувати про заняття спортом. Також пам’ятайте, щоб робити регулярні перерви від роботи, хоча б короткі, кожне вставання зі столу протягом дня буде корисним для вашого мозку, а робота більш ефективною.

Читайте також:  Дієта без м'яса може бути корисною. Але тільки якщо правильно скласти раціон
3. Здорові закуски – це основа

Тримайте здорові закуски завжди під рукою – найкраще підготовлені заздалегідь, нарізані овочі для закуски (саме похрустування може допомогти зменшити агресію і тривожність), фрукти, натуральні батончики, з найпростішим і коротшим складом, які все частіше можна купити в магазинах житлових районів. Якщо овочі можна вживати без обмежень, то ретельно потрібно перевіряти калорійність інших закусок.

4. Їжте регулярно

Їжте усвідомлено – звертайте увагу на те в яких ситуаціях дістаєте їжу. Дуже часто під час нервових ситуацій або нудьги несвідомо ми приймаємо їжу, щоб зайняти чимось руки або думки. Ми задовольняємо тим самим не фізичний голод, а емоційний. Варто це зрозуміти та шукати інші методи, які нам зможуть відпочити і розслабитися наприклад, коротка прогулянка.

Читайте також:  Шість простих дій, які збережуть ваше здоров'я після 30 років
5. Пийте воду

Підтримуйте адекватну гідратацію – поставте на робочому столі пляшку з водою, розділіть її намальованими лініями на частини, на кожній напишіть час, до якого цю порцію води треба пити, і крок за кроком реалізуйте свій план. Часто головні болі або проблеми з концентрацією уваги виникають саме від зневоднення організму.

6. Плануйте своє меню

Плануй своє меню – розпишіть меню на весь тиждень, складіть список покупок, готуйте їжу на два дні. Це дозволить уникнути ситуації, в якій, будучи голодними і не маючи нічого під рукою, Ви з’їсте щось нездорове, яке попадеться під рукою. Крім того, ви заощадите час, який витрачаєте на щоденні покупки або для приготування їжі.

Читайте також:  Які продукти не можна зберігати в холодильнику, інакше вони стануть отрутою