ГоловнаНовини Здоров'яВчені дізналися про вплив чорного чаю на мозок

Вчені дізналися про вплив чорного чаю на мозок

Дослідники з’ясували, що вживання чорного чаю певним чином позначається на мисленні людини.

Чорний чай

Наукові фахівці з Пекінського університету здійснили ряд досліджень, які показали, що пити чорний чай корисно для мозкових функцій, повідомило мережеве видання «ВладТайм». Цей напій позитивно позначається на розвитку креативного мислення, констатували вчені після проведених ними експериментів.

З креативним завданням вчених, як виявилося в підсумку, найкраще справлялася група, яка попередньо вживала чорний чай. При цьому воно являло собою по суті два випробування, і в обох випадках лідирувала саме «чайна» команда.

Читайте також:  Лікарі ставлять помилкові діагнози в 88% випадків

Нагадаємо, в 2017 році видання The Daily Mail розповіла про дослідження вчених, яке підтвердило неймовірну користь для головного мозку від чорного і зеленого чаю. Їх вживання, як зазначили тоді вчені, ефективно захищає мозок від розвитку процесів деменції, перешкоджаючи утворенню в мозку небажаних білкових скупчень. Виявилося, що люди, які постійно п’ють чай, краще справлялися з когнітивними тестами.

«Якщо ви п’єте щодня чай, то ризик деменції у вас буде знижений на 50%, а при наявності «гена деменції» ймовірність утворення токсичних відкладень в мозку зменшується на 86%», – пишуть дослідники.

Читайте також:  Чи можна молоко при застуді? Відповідь експерта

Джерело: МедікФорум

Читайте також:Корисно прочитати