Дослідники з’ясували, що вживання чорного чаю певним чином позначається на мисленні людини.

Наукові фахівці з Пекінського університету здійснили ряд досліджень, які показали, що пити чорний чай корисно для мозкових функцій, повідомило мережеве видання «ВладТайм». Цей напій позитивно позначається на розвитку креативного мислення, констатували вчені після проведених ними експериментів.

З креативним завданням вчених, як виявилося в підсумку, найкраще справлялася група, яка попередньо вживала чорний чай. При цьому воно являло собою по суті два випробування, і в обох випадках лідирувала саме «чайна» команда.

Нагадаємо, в 2017 році видання The Daily Mail розповіла про дослідження вчених, яке підтвердило неймовірну користь для головного мозку від чорного і зеленого чаю. Їх вживання, як зазначили тоді вчені, ефективно захищає мозок від розвитку процесів деменції, перешкоджаючи утворенню в мозку небажаних білкових скупчень. Виявилося, що люди, які постійно п’ють чай, краще справлялися з когнітивними тестами.

«Якщо ви п’єте щодня чай, то ризик деменції у вас буде знижений на 50%, а при наявності «гена деменції» ймовірність утворення токсичних відкладень в мозку зменшується на 86%», – пишуть дослідники.

Джерело: МедікФорум