Вчені провели дослідження, в якому встановили найшкідливіші професії для жіночої фігури. Найчастіше набирають зайву вагу працівниці банківського сектора і бухгалтери.

Вчені пояснили, сидяча робота негативно впливає на масу тіла не тільки через відсутність фізичних дій, а ще й через перевтому мозку. В такому випадку людина регулярно стикається з почуттям голоду, яке втамовує короткими перекусами, і калорії відкладаються у вигляді зайвої ваги.

Регулярно їдять на роботі і співробітники турагентств. Їм доводиться не менше часу проводити біля монітора комп’ютера, нервуючи при спілкуванні з клієнтами. У підсумку у них виробляється звичка заїдати стрес. В даному випадку шкода для жіночої фігури ще більша, але число представниць прекрасної статі зайнятих у цій сфері істотно менше, ніж у банківському секторі.

Читайте також:  Лікар пояснив, чому небезпечно використовувати навушники

У цьому ж списку числяться касири і офісні працівниці. Багато повних жінок працює на бюджетних посадах.

У приклад фахівці наводять медиків і педагогів. Обидві професії пов’язані з нервовим напруженням, і часто єдиною радістю є солодке в перерві або фастфуд.

Замикають список кухарки. Незважаючи на те, що їх професія досить рухлива, співробітниками ресторанів і кафе доводиться багато пробувати на смак, а це призводить до переїдання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News