Вчені розповіли про напій, який допоможе запобігти цілий ряд захворювань судин і серця. Два інгредієнта, що входять до його складу, ефективні проти серцевих нападів, інсультів і закупорювання вен.

Компоненти для лікувального зілля можна знайти на будь-якій кухні, ними зазвичай користуються для додання стравам аромату і насиченого смаку. Поєднання часнику і лимонного соку зміцнює організм і дозволяє йому уникнути небезпеки виникнення інсульту. Для того, щоб приготувати напій, необхідно взяти на 1 літр води 6 лимонів і 30 зубчиків часнику. Очищені цитруси ріжуть на дрібні шматочки, також подрібнюють і часник.

Змішані в блендері до консистенції пюре складові слід залити водою і поставити на вогонь. Відразу після закипання рідину необхідно остудити, після чого її зберігають в холодильнику. Вживати корисний напій потрібно за спеціальною системою, спочатку по 50 мілілітрів щодня протягом трьох тижнів. Далі робиться перерва на сім днів, потім курс повторюється. Повторювати його можна через шість місяців.

Такий напій поліпшить кровообіг і функції печінки, очистивши її. Також він знижує в крові рівень холестерину і тригліцеридів, регулює артеріальний тиск. Здатне таке зілля і запобігати утворенню пухлин, зміцнюючи імунітет, і покращує роботу нирок. Крім того, він покращує обмін речовин і допомагає скинути зайву вагу.