Експерти в області інтимних відносин склали перелік з 9 міфів про секс, найбільш старих, які закріпились в умах багатьох сучасних людей. Першим вчені розвінчали впевненість більшості чоловіків і жінок в тому, що величезний пеніс впливає на силу оргазму у партнерки.

Другий міф зображує сильну стать як істот, постійно і безперервно думають про сексуальні утіхи. Це не так, запевнили фахівці, оскільки думки про інтимну близькість в рівній мірі властиві і дамам, бо на їх частоту не впливає гендерна ознака. За статистикою, щодня розмірковує про секс лише 30 % чоловіків.

Третє упередження – статевий акт розслабляє, але відбирає енергію перед важливим заходом. Тут думки розходяться, але більшість експертів рекомендує секс перед роботою, головне – щоб у закоханих було достатньо часу, так як поспіх у таких справах не вітається.

Читайте також:  Звичка сидіти на підлозі здатна продовжити життя

Четвертий міф – ризик посиніння яєчок через незадоволеність чоловіка під час статевого акту. Ці явища ніяк не пов’язані, відзначили вчені.

Ввів громадськість в оману і творець п’ятого міфу, заявивши, що чоловічі соски не мають чутливості, в той час як мінімум половині представників сильної статі приємні дотики в даній зоні тіла.

Не підтверджує наука і шостий домисел, ніби секс може стати залежністю. Те, що «нічні оргазми» – прерогатива чоловіків, також неправда, так як ця здатність властива 85 % жінок.

Кожен четвертий чоловік коли – то симулював оргазм, що спростовує наступний міф, який заявляє про їх нездатність до подібних дій. Дев’ята помилкова впевненість – засоси абсолютно безпечні. Для тих, хто так вважає, експерти наводять у приклад випадок з мешканкою Нової Зеландії, що стався 7 років тому, коли через засос партнера під час інтимної близькості жінка опинилася в лікарні з інсультом.

Читайте також:  Названі п'ять видів чаю, які радять пити для здоров'я душі і тіла

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News