Яблука не раз оголошувалися чи не найкориснішим фруктом, але не всім твердженням можна беззастережно довіряти. Американські вчені спростували одну з популярних «яблучних» теорій.

Зокрема, фахівці з Мічиганського університету не погодилися з думкою про те, що досить з’їдати щодня всього одне яблуко, щоб істотно поліпшити своє здоров’я. Ці дослідники перевірили стан здоров’я у 8 399 осіб, щоб зрозуміти, наскільки яблука все ж цілющі.

Певну користь від вживання цих фруктів вчені дійсно виявили. Вони встановили, що люди, які щодня з’їдали мінімум одне яблуко, відвідували лікарів на 9% рідше порівняно з тими, хто не любить фрукти зовсім.

Читайте також:  Інсульт можна передбачати за 10 років: дослідження

Тим не менш, у своєму резюме автори проекту констатували: «Після ретельного аналізу ситуації стало зрозуміло, що незалежно від кількості з’їдених яблук ймовірність захворіти у всіх досліджуваних була однаковою».

Фахівці відзначили, що хоча яблука в дійсності є корисними для здоров’я людей фруктами, говорити про безцінний вплив яблук на людський організм буде явним перебільшенням фактів.