Целюліт – не що інше, як застійне явище жирової тканини, її диспропорціональний розподіл в області сідниць, стегон і живота. Він абсолютно не є показником зайвої ваги, оскільки може виникати через нестачу фізичної активності, неправильного харчування, гормональних порушень або спадковості. Але сучасна мода диктує жінкам свої умови, і якщо ще в 60-х роках ХХ століття ніхто не звертав на горбки уваги, то сьогодні целюліт вважається серйозною косметологічною проблемою.

Жінки нерідко доходять висновку, що в гонитві за красою всі засоби хороші, але щоб уникнути зайвих занепокоєнь і небезпечних експериментів, поговоримо про найпопулярніші засоби від целюліту і спробуємо визначити їх ефективність.

Антицелюлітні креми

Доступність і простота використання антицелюлітних кремів дуже привабливі. Здавалося б, що може бути краще: просто змастіть проблемні місця кремом, і чекайте результату. На жаль, не все так райдужно. Даний косметичний продукт може принести який-небудь ефект лише на першому етапі ліподистрофії (м’який целюліт), а використовувати його найкраще в якості засобу, що доповнює масаж, фізичні навантаження і дієту.

Вибирайте креми з екстрактами рослин, які прискорюють метаболізм клітин і поліпшують кровообіг у тканинах: звіробій, кінський каштан, плющ, цитруси, хвощ, глід, гамамелис, морські водорості.

Масажні антицелюлітні рукавиці

Виробники косметичних засобів щосили намагаються привернути покупців, створюючи масажні рукавиці самих різних кольорів, розмірів і форм. Як би там не було, принцип їх дії приблизно однаковий: жорстка фактура мочалки стимулює кровообіг, підвищує еластичність шкіри, робить її більш сприйнятливою до інших антицелюлітних засобів (скрабам, кремам, оливам, гелям). Щоденне використання рукавиці якщо і не позбавить тіло від целюліту, то вже точно оздоровить шкіру і поліпшить її тонус.

Вакуумний масаж банками

Вакуумний масаж банками

Вакуумний антицелюлітний масаж працює за принципом розбивання підшкірних горбків збільшенням внутрішньоклітинного тиску. Метод дійсно набув безліч прихильниць завдяки своїй ефективності, але не можна сказати, що він є простим. Використання медичних банок вимагає певної вправності і має ряд протипоказань, серед яких – варикоз, шкірні захворювання, вагітність, гіпертонія, алергічні реакції, деякі інфекційні хвороби. Неправильне проведення процедури загрожує пошкодженням судин, а значить, кращим рішенням буде попередньо проконсультуватися з косметологом.

Апаратна косметологія

Віддати себе у владу професійних косметологів – не така вже й погана ідея. Сьогодні існує безліч апаратних методів боротьби з целюлітом. Серед них:

  • LPG масаж, що активізує процес ліполізу;
  • ультразвукова кавітація, що поліпшує відтік лімфи і нормалізує обмінні процеси;
  • мезотерапія, яка має на увазі ін’єкційне введення під шкіру ліполітиків, які покращують мікроциркуляцію в проблемних ділянках і активізують процеси ліполізу;
  • озонотерапія, що рятує від надлишків жирової тканини і нормалізує жировий обмін;
  • Карбокситерапія, що підвищує приплив крові і кисню до уражених тканин;
  • електроліполіз, що прискорює роботу ліпоцитів і знищує жирові клітини;
  • ударно-хвильова терапія, руйнуючи вузлики жирової тканини акустичними хвилями.

Комбінуючи всі перераховані вище методи, ви, з великою ймовірністю, досягнете результату і позбавитеся від ефекту апельсинової кірки.

Апаратна косметологія

Тренажерний зал

Вправи в тренажерному залі націлені на опрацювання окремих груп м’язів, і впоратися з жировими відкладеннями в проблемних місцях вийде, якщо ви розробите разом з тренером індивідуальну програму і будете строго їй слідувати.

Спорт дійсно допоможе поліпшити кровообігу в тканинах, а в поєднанні з дієтою, масажем, обгортанням, відновленням гормонального фону і нормалізацією обміну речовин, він створить з вашим тілом справжнє диво. Висновок очевидний: боротьба з целюлітом завершиться перемогою лише при комплексному підході, для якого знадобитися багато бажання, сил і енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ

П’ЯТЬ СЕКРЕТІВ, ЯК ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ

ДІЄТА, ЯКА ДОПОМОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ