Дослідники з Каліфорнійського університету виявили, що окремі зони жіночого тіла старіють швидше за інші, а також з’ясували, що саме починає піддаватися старінню найпершим.

Дослідження, яке тривало більше 4 років, в ході якого вчені аналізували результати, отримані відразу в кількох наукових проектах, показало: найшвидше у жінок старіють груди. Даний висновок був зроблений з урахуванням відомостей, здобутих при використанні спеціальної техніки для вимірювання точного біологічного віку органів і тканин, а також математичної моделі. Про це повідомляється в Hronika.info.

У рамках експерименту 1000 чоловік погодилися пройти обстеження, яке визначало справжній вік їх тіла. Ці дані вчені співвіднесли з результатами проведеного ними зіставлення ДНК здорових людей і хворих на рак. В кінцевому підсумку і було встановлено, що молочні залози найбільш уразливі перед старінням – груди старіють швидше за все, а при наявності серйозного захворювання цей процес прискорюється ще більше.

Читайте також:  Лікар попереджає про ознаку на шиї, яка говорить про можливу гіпертонію

«Тканини грудей старіють набагато швидше тканин інших ділянок тіла. Якщо жінка хвора на рак грудей, то поруч з тим місцем, де знаходиться злоякісна пухлина, клітини виявляються старіші, ніж в інших місцях, майже на 10 років», – відкрили дослідники.

Раніше дослідження, що проводилося медцентром Case Medical Center в Клівленді на однояйцевих близнюках, також являло відомості про те, що жіночі груди здатні старіти завчасно. На цей процес, як заявили тоді вчені можуть вплинути такі зовнішні чинники як надмірна вага, куріння, зловживання алкоголем і множинні вагітності.

Джерело: МедікФорум