ГоловнаНовини Здоров'яВчені знайшли 17 різних способів продовжити життя

Вчені знайшли 17 різних способів продовжити життя

Поки мова йде про мишей, але результати досить вражаючі – продовжити життя може не тільки генна інженерія, а й інші, куди більш прості способи.

Генетика

В журналі Cell Metabolism були опубліковані результати дослідження групи вчених з Росії і США, які вивчили вплив 17 різних способів продовження життя на гени мишей.

Група вивчила вплив 17 різних способів продовжити життя на роботу генів у мишей. Статтю про гени-біомаркери продовження життя дослідники опублікували в журналі. Фахівці отримали дані про зміну активності генів у відповідь на вісім видів впливів, а також вивчили роботи інших дослідників, в яких були описані ще дев’ять варіантів.

Читайте також:  П'ять видів горіхів, які можуть діяти краще за ліки

Зараз науці відомо безліч способів, які можуть продовжити життя тих чи інших організмів – від найпростіших до ссавців. Ці способи різні – починаючи від дієти і закінчуючи генетичними модифікаціями. Але як саме працюють молекулярні механізми, які подовжують життя, поки невідомо.

Вчені вирішили простежити, як діють прийоми для збільшення тривалості життя на активність генів. В результаті були виявлені кілька нових потенційних способів продовження життя. Серед них – хронічна нестача кисню, а також кілька хімічних сполук, які впливають на певні гени. Також була виявлена певна група генів, яка реагувала на різні дії.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News